Deri Kumaş Alan

Yünlü kumaş sıcak gibi farklı özellikleri ile donatılmış, kırışıklık ve yıpranma için direnir, o da nemi emer hafif ve dayanıklı.---------HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Büyük ölçüde battaniye ve halı kullanılmış olan, bugün hemen hemen her gardırop yünlü kumaştan yapılmış giysi içerir.

Deri Kumaş Alan. Sıcak ve soğuk koşullarda rahat, deri kumaş çevre sıcaklığına etkilenmez. Dokunmak hoş ve rahat bir klasik lüks, ekleme, deri kumaş, yumuşak, elastik ve firmadır. Deri kumaş kuruluk kaybetme ve gergin zaman orijinal şekline istinat olmadan su buharı emen kalitesi ile kutsanmıştır.

Rami Keten Kumaş. Nem emme gibi özelliklere sahip rami kumaşı, hava geçirgenliği hafif asit zarar ve alkaliye dayanıklı olmayan bir yaz kumaş olarak değerlenir.

Kumaş. Çok yönlü kumaş ayakkabı, mobilya, giyim, aksesuar ve ev mobilyaları gibi ürünleri sayısız dizi kullanılır. Kenevir kumaş yaygın olarak sıcaklık, ..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizyumuşaklık ve dayanıklılık için bilinen bir kumaştır. Güzel  sağlanması, kumaş sert koşullara dayanıklı ve daha uzun sürebilir giyim yapmak için en iyisidir. UV korumalı giyim kumaş giyim yaz aylarında serin olmasını sağlayan bir yalıtkan kalite var. Başka herhangi bir tekstil ürünü sonra daha iyi dayanıklılık, emilimi, yalıtım, giyim kumaş dayanacak su gibi özelliklere sahip. Bu bitkinin kök elde edilir, en iyi kenevir kumaş İtalya’da üretilir. Rahat iş kıyafetleri, ev dekorasyonu için mükemmel bir seçim olarak Vekili, kenevir kumaş da vb giyim, perde, perde, döşemelik, yatak örtüleri, masa örtüleri, çarşaf, tabak havlu, tuval, üretiminde kullanılan.

Jüt Kumaş. Güçlü ve dayanıklı kumaş arasında olma, jüt kumaş ideal yaşlanma beri ambalaj için torba ve çuvallar olarak kullanılıyor. Jüt kumaş çok şık giysi, ev mobilya ve moda aksesuarları için madde edilir. Bangladeş ikinci büyük jüt ürünleri üreticisi olarak Hindistan ile jüt kumaş büyük çiftçi sayar.

Jüt kumaşın en önemli kullanım halı, muşamba, halat ve ipleri imalatında olduğu. Bazen oto koltuk iç yaylar kapsayacak şekilde dokuma olarak kullanılır. Bazen vb moda giysiler için kullanılan bir moda aksesuarı, duvar halıları, yumuşak bagaj olarak kullanılan

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın