Doğal Kumaş Krep Kumaş Alınır.

Bize her biri, bir kural olarak, bir kez en iyi sentetik, doğal kumaşların, bahsedilen kumaşların. Tabii ki, bu iddia etmek zor. Ancak, sentetik kumaşlar müthiş değil, artıları var. “- Doğal kumaş viskon.” Ve ayrıca, dokuların türleri hakkında bazı yaygın yanlış, örneğin, en yaygın vardır En kumaşların dünyasına defterleri ve kendi yolunu bulmaya çalışın. 1Edelim

Doğal kumaşlar. Doğal kumaşlar kesinlikle iyi. Bunlar bitkisel, hayvansal, mineral elyaftan, ve anti-alerjik antiseptik ve anti-mantar özelliklerine sahip bulunmaktadır. Onlar mükemmel havalandırma ve sıcaklık kontrol özelliklerine sahip. Giyim mümkün olduğunca giymek, yumuşak, rahat ve keyifli. . Pamuk, keten, yün, ipek: doğal kumaşların sadece dört çeşidi vardır Pamuk. Pamuklu kumaşlar – pamuk yaygın olarak bilinen, batiste, patiska, pazen, saten ve diğerleri. Etiket pamuk parçası var ürünler hakkında bilgi içeriyorsa, ürün hemen alıcılar için daha cazip hale gelmektedir. Pamuk tartışılmaz bir dizi avantaj Çünkü: yaz aylarında kış aylarında, sıcak değil – değil soğuk, nefes pamuk iyi ve keyifli bir kurumdur. Pamuklu kumaşların dezavantajı çok sık çok solmaya kolay ve kırışık, özellikle parlak ve koyu renkler olduğu kabul edilebilir. Yani pamuk, bazen özel kimyasallar, kumaş tutuyor ile muamele edilmiş ve bir dereceye kadar buruşuk, ancak, alerjik cilt reaksiyonuna neden olabilir. İpucu: ham pamuk kimyasını satın almak, ama 2daha açık renkler, bu durumda alerji riski olmayan ve boyalar ilk yıkamadan sonra solmaz.

Her zaman onun iyi kalitede popüler olmuştur. Özellikle bakım, gerekli kolayca silinir, yapısı böyle bir kumaşın yoğunluğu rağmen, keten yüksek nefes, o. göreli dezavantaj -. kolayca buruşuk keten, sık sık keten kumaşta daha iyi şekil tutma için sentetik malzemeler küçük bir miktar ekler Yün. Doğal saç dokunmak hoş, rahat bir nefes alabilme vardır ve soğuk kış aylarında bizi ısıtır, güzeldir. Yün kazak, hırka, elbise, eşarp ve giyim diğer favori öğeleri yeterli sayıda kişisel dolap herkes. yün dezavantajları genellikle yün kumaş kırışıklıklar ve nispeten hızlı bir şekilde aşınır gerçektir. Yeni Zelanda merinos yünü – ve doğal yün alerji, istisna neden olabilir. Sentetik yün lifleri eklemek için yaygın olarak uygulanan özelliklerini geliştirmek için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın