Eski Kumaş Alınır. 0536 336 43 43

Birkaç yıl önce, pamuklu doğal kumaş en erişilebilir türü oldu. Uyku ve bebek giysileri için malzeme dikerken o kullanılır. Bu 3malzeme Pamuklu kumaşların en yaygın türlerinden biridir. Bunu üretin düz örgü karde iplik. Pamuğun Bu tür şu olabilir türleri :

Pamuklu bez• Düz ,

  • baskılı ,
  • cilalı,
  • kabartmalı;
  • etkisi “dalgalanma”.

Basma dokunma ve kolay dikiş yaz ürünleri için ideal bir seçimdir, böylece yumuşak. materyal ona desen çeşitli bez uygulamak mümkündür, bu özellik sayesinde kolayca ve hızlı bir şekilde boyanmış olduğunu.

Basma gibi sahip olduğu faydalar o yapılır, çünkü doğal ve çevre dostu malzeme olarak pamuk . Ayrıca, ağ-yapı ile temas alerjik reaksiyonlara neden olmaz, bu nedenle alerji muzdarip kişiler için kullanılması önerilir. Yıkama patiska şeyler sonra bile güçlü Zamyatin düzeltmek için hala ıslak sallamak onları yeterince ütülenir olamaz.

Şimdi kumaş geleneksel bu ürünlerin imalatında kullanılan:

  • Yatak ;
  • erkek gömlek,
  • çocuk iç çamaşırı,

çocuk bezi •.

Bariz bir başka avantajı , bu doğal malzemenin kendi ucuzluğu olduğunu. Pamuk Ne kadar, yoğunluk ve genişlik, ortalama tarafından belirlenir.

Önemli  seçerken onun hakkında bilmek eksiklikleri : hızla orijinal rengini ve şeklini, aşınır ve kaybeder, çok yumuşak ve ince olduğunu. Onun çekici bir görünüm gibi ürünler iki sezondur fazla kalır.

2Ne zaman kuru herhangi bir ıslak nokta bir iz bırakır. Sentetik kumaşlar. sentetikler için olduğu gibi, modern teknoloji ayakta değildir ve her yıl saklar yeni giysiler ve zaten sevgili sentetik lifler geliyor – viskon, mikrofiber, akrilik, polar ve diğerleri. Sentetik kumaşlar, doğal çok daha fazla. Yapay dokular Günümüzde, yapay kumaşlar doğal daha benzer hale geliyor doğal gaz, petrol, kömür, kağıt hamuru, cam, metal … üretilen liflerin elde – onlar dokusu, nefes güzel vücut, yumuşak. Sentetik kumaşların şüphesiz faydaları – ürünler şekillerini korumak ve neredeyse çökmek yok. Viscose. Kimyasal olarak, odun hamurundan elde edilir. Anti-alerjik özellikleri, iyi nefes alma, hoş dokunsal kalite – Birçok bu Viskon birçok avantaj, doğal malzemelerin özelliğine sahiptir muhtemelen çünkü, doğal bir kumaş olduğuna inanıyorum. Özellikle ıslak ve ağır buruşuk hızlı amortisman, kolayca kumaş gözyaşları, – Ama dezavantajları vardır. Bu nedenle daha dayanıklı ve daha 1iyi çekici bir görünüm. Korur, ipeksi bir üretim olan bir viskoz ürünleri satın almak için tavsiye edilebilir Akrilik. Kimin ham doğal gaz çıkarılan malzemeler Bu sentetik elyaf. Çok akrilik yün benzer görünüş olarak – aynı plastik ve yumuşak, kötü değil ısıyı korur, böylece akrilik bazen “yapay kürk” denir. Yıkama elastikiyetini kaybeder Ancak, sonra akrilik yeterince nefes, esneyen ve çok buruşuk. En iyi akrilik ve yün veya tiftik bir kombinasyonudur – ve daha sonra ürünün daha az belirgin deformasyon olacak spool. Akrilik PAN. Olarak belirlenmiş olabilir Poliamid. Mükemmel orijinal şekli korurken, yüksek elastikiyete sahip, sentetik nedeniyle uzun süreli lifleri dışarı giymem ürünleri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın