Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş

Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş
Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş

Yıllar önce, anne sentetikler korkuyorlardı. Bu çocuk Doğal kumaşlı giysi takmak gerekir inanılıyordu. Modern sentetikler –

Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş
Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş

bu değildir.Ayrıca aşağıdaki bilmek gerekir: kış aylarında çocuk doğal olmayan dolgu (çoğunlukla modern kış tulum sentetik dolgu malzemeleri olduğunu içerirler), sonra tulum giysi altında (aynı olmayan doğal kumaşların örme POLAR, akrilik, olması gerektiği ile tulum koyar ) sentetik, iç çamaşırı ile. Sentetik gövdenin kaplama nem etmez, ve herhangi bir doğal ya da keten ceket hipotermi neden ter emer. Böyle bir durumda o yünlü şeyler kullanmak da iyidir – Yün da giyim üst katmanlarında nem tutar.

Polar  – poliester liflerin bir sıcak yığın sentetik “yün”. Keçenin birçok varyasyonu vardır, bunlar böyle devam dokuma, yoğunluk, kalınlık ve şekilde farklıdır. Polar kumaş ürünleri, spor giyim, iç giyim, dış giyim, iç giyim, geniş bir ürün. Bu malzeme nemi emer, ama onu tutan ve iyi ısı tutan yok. Doğal lifler (pamuk) farklı olarak iyi bir polar ısınmış gerekli Jakarlı Kumaş Jakar kumaş havalandırma sağlar ve kondensat çıkışı verir. Polar bunun altına koşuluyla yalnızca çalışacak iç

Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş
Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş

çamaşırı veya sentetik malzemelerle tişört.

Akrilik  – dayanıklı bir sentetik elyaf. Isı akrilik muhafaza etme kabiliyeti doğal yün çok yakın olduğu için “yapay kürk” denir. Akrilik sıcak bebek battaniye ve yatakları doldurulmuş. Bunlar doğal yün daha hafiftir. örme iplik topakların oluşumu, hem de o kadar çok bozuk ve gergin olmayan ürün önlemek amacıyla akrilik yün ya da ilave edilir. Akrilik şeylerin dezavantajı bu malzeme yeterince nefes olmadığıdır.

Velsoft  – hassas bir yumuşak yığını ile polyester kumaş. Bu dokunuşa iddiasız bakım, ışık ve sıcak, ihale olduğunu. velsofta yapılan farklı bebek giyim, tulumlar, elbise, vb itibaren ..

Viskon  yapay ipek. Çoğu üretici bu yüzden üst çocuk giysileri ve için, takım elbise için astar imalatı için bu malzemeyi tercih etmektedir. Higroskopik ve pürüzsüz malzeme, üst çocuk giyim kalitesini artırır.

Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş
Jakarlı Kumaş Jakar Kumaş

Mikro  – sentetikler hijyen göstergeleri için çarpıcı bir ince, esnek ve son derece dayanıklı bir malzemedir: Bu kumaş iyi nefes alma ile birlikte mükemmel ısı direncine sahip, aşırı ısınma ve aşırı soğuma cilt korumuştur. Bu kombinasyon hem yetişkinler hem de çocuklar için bir ışık üretimi ve rahat spor kullanılmıştır – naylon mikrofiber kumaş iç içe uzun giyilen yüksek bir yoğunluğa alır ve.

Şimdi dokuların özelliklerini bilmek ve biraz etikette tasvir ne anlayabilir. Sağ bebek giysileri bulmak için doku kompozisyonu dikkat ve firma-üretmektedir . Giyim güçlü yıkama suyu içinde leke dokunulduğunda hoş olduğu, koku olmamalıdır. Kendi duyguları ve sağduyu rehberliğinde.

Bizim makale optimal amacına ulaşmayacağını giysiler seçmek için yardımcı olacağını umuyoruz ve aynı zamanda, güzel, rahat ve dayanıklıdır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın