Kilo Kumaş Fiyatları Kumaş Alımı Yapanlar

Bursada kilo ile kumaş,Kilo ile Penye Kumaş,Parça penye kumaş satanlar,Toptan kumaş fiyatları,Viskon kumaş kilo fiyatları,Parça Kumaş Eminönü,Parça kumaş satanlar,İhracat fazlası kumaş fiyatları,İstanbul kilo kumaş fiyatları,kilo parça kumaş fiyatları,kilo saten kumaş fiyatları,polar kumaş kilo fiyatları,penye kilo fiyatları,dokuma kumaş kilo fiyatları,kilo ile kumaş satan İstanbul,
Bursada kilo ile kumaş,Kilo ile Penye Kumaş,Parça penye kumaş satanlar,Toptan kumaş fiyatları,Viskon kumaş kilo fiyatları,Parça Kumaş Eminönü,Parça kumaş satanlar,İhracat fazlası kumaş fiyatları,İstanbul kilo kumaş fiyatları,kilo parça kumaş fiyatları,kilo saten kumaş fiyatları,polar kumaş kilo fiyatları,penye kilo fiyatları,dokuma kumaş kilo fiyatları,kilo ile kumaş satan İstanbul,

Parça kumaş satanlar,İhracat fazlası kumaş fiyatları,İstanbul kilo kumaş fiyatları,kilo parça kumaş fiyatları,kilo saten kumaş fiyatları,polar kumaş kilo fiyatları,penye kilo fiyatları,dokuma kumaş kilo fiyatları,kilo ile kumaş satan İstanbul,

Yazlık Saten Kumaş yazlık saten,Yazlık keten,yazlık ketenler,yazlık keten kumaş çeşitleri,Yazlık kumaş,yazlık kumaşlar,yaz için kumaşlar,ince yazlık kumaş,ince yazlık kumaşlar,yazlık kumaş çeşitleri,yazlık kumaş türü,yazlık kumaş modası,yazlık viskon kumaş,yazlık çiçekli kumaşlar,yazın hangi kumaş giyilir,yazlık kumaş satışı,yazlık kumaş satış yerleri,yazlık viskon kumaş satışı,

Kumaş alan. Genel olarak pamuklu kumaşlardan bahsettiğimizde sadece pamuklu kumaşlardan bahsettiğimizi düşünüyoruz. Aslında, sadece pamuk kanvas genel bir terimdir. Birçok türü vardır. Şimdi sizi sizinle tanıştırmama izin verin.

Pamuklu kumaş genellikle doğal ve sentetik liflere ayrılır. Doğal lifler doğrudan doğadan elde edilir ve ikiye ayrılabilir: pamuk, keten, ipek ve kadife; Sentetik elyaf, kimyasal işlem, ateşleme basıncı yöntemi ile elde edilir, ikiye ayrılabilir: kilo ile kumaş satanlar suni ipek, sentetik yün, polyester ve meşe kökü.

Bu yüzden pamuklu kumaşın sadece pamuklu kumaş olduğunu düşünmüyorum.

Çalışma Tuvali:

HAM KUMAŞ ALANLAR kilo ile nevresim kumaşı

1, kilo ile kumaş Aynı zamanda güçlü iş bezi, kot olarak da adlandırılır. Çoğu 1/2 ile dokunmuştur. Saf pamuk ipliği, pamuk ipliği vb. Dokusuyla karakterizedir. Boyama ve örgü ipliği çoğunlukla beyaz ipliktir, bu nedenle dokuma pozitif ve negatiftir, ön tarafta çözgü rengi ve arka tarafta renk vardır.

2, çözgü kumaş alan ve atkı için kullanılan farklı malzemelere göre, aralıklı kumaş ipliği (tek atkı filament ipliği), yarım iş bezi (sistem ipliği, tek ipliğe atkı) ve tüm iş bezi hattı (boylam) olarak ayrılabilir. ve enlem)). Çalışma tuvali genellikle çekmezdir.

3, kumaş parçası kilo ile satanlar net bir dokuya sahip, doku sıkı, tutamak sağlam ve sağlam ve tutamak sağlam. Ağırlıklı olarak fabrika iş kıyafetleri ve koruyucu giysiler için kullanılır, özellikle kot pantolon, bayan elbiseleri ve her türlü çocuk giyiminde uygundur.

Oxford kumaş: KUMAŞ PARÇASI ALANLAR.

Parça kumaş kilo fiyatları. Fang örgülü oxford kumaş. Bir özelliği, çözgü ve dil ipliklerinden birinin polyester pamuk ipliği, birinin saf pamuk ve diğerinin atkı penye olmasıdır. Parça kumaş kilo satanlar.

Yumuşak atkı, büküm ipliğinin yaklaşık 3 katı olacak şekilde kullanılır, polyester pamuk ipliği renkli iplik halinde eğrilir ve saf pamuk ipliği de ağartılır.

Kiloluk parça kumaş. Kumaşın yumuşak rengi, yumuşak kumaşı, iyi hava geçirgenliği, rahat giyimi ve dikroik etkisi vardır. Ağırlıklı olarak tişörtler, spor giyim ve pijamalar için kullanılır.

KUMAŞ ALIMI YAPANLAR.

1. Genç kumaş alan düz dokumadan yapılmış saf pamuklu bir kumaştır. Kilo ile parça kumaş satanlar. Çözgü ve atkı ipliğinin iplik yoğunluğu aynıdır ve dokumanın çözgü ve atkı yoğunluğu yakındır.

2, Ana özellikler şunlardır: parti kumaş alan çözgü ve hacı ipliklerinden biri iplik boyalı, diğeri ağartılmış ipliktir. Doku uyumlu, hafif ve ince, yumuşak ve pürüzsüzdür.

3, Esas olarak gömlekler, kumaşlar ve iç çamaşırı yorganlar için kullanılır.

Kilo ile kumaş satanlar.

İnsan pamuklu kumaşının olağanüstü özellikleri vardır: iyi örtü, zarif his ve parlak renk. Pötikarenin kalitesini seçmek istiyorsanız, özelliklerinden başlayabilirsiniz, ek olarak, pötikareli toptan sizin için başka tanımlama yöntemleri buldu, hadi birlikte bakalım!

Jarse kumaş,jarse kumaş satan,jarse kumaş satışı,jarse kumaş satış yeri,jarse kumaş satan kişiler,jarse kumaş toptancısı,jarse kumaş imalatcısı,jarse kumaş imalatı,jarse satışı,jarse satış yerleri,jarse satan yerler,jarse satış yeri,jarse nerede satılır,astarlık jarse,astarlık jarse,parti jarse,stok jarse,spot jarse,70 denye jarse,denye kumaş,denye,jarse kumaş alan,jarse alan,jarse alanlar,polyster kumaş alan
astarlık jarse,parti jarse,stok jarse,spot jarse,70 denye jarse,denye kumaş,denye,jarse kumaş alan,jarse alan,jarse alanlar,polyester kumaş alan

İlk olarak: spot kumaş alanlar. Kilo ile kumaş satanlar. Organizasyona bakın ve yakın organizasyonu ve hizmet süresini seçin.

İki: Büzülme oranına bakıldığında, standart% 8 ~ 10, satın almadan önce olduğundan daha fazla oynuyor.

Kumaş parçası kilo ile satanlar. Üçüncüsü: parti kumaş alanlar kusurları kontrol edin, pamuklu bez genellikle daha azdır, ayrıca pamuklu bez sıradan bir uykulu kumaştır, atkı ipliği kenara dik olmalıdır, enlem önyargı görünmemelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın