Kot Kumaş Alımı Yapanlar Kot Satın Alan

Kot kumaş satın alanlar,kot satın alan,kot satın alan yerler,kot kumaş satın alan yerler,denim kumaş satın alan,denim kumaş alımı yapanlar,kot kumaş alımı yapanlar,ucuz kot satışı yapanlar,parça kot satışı yapanlar,1a kot,1a denim,kumaş satın alan benim,kumaş alanlar benim,kumaş alımı yapan benim,kot kumaş mağazaları,
Kot kumaş satın alanlar,kot satın alan,kot satın alan yerler,kot kumaş satın alan yerler,denim kumaş satın alan,denim kumaş alımı yapanlar,kot kumaş alımı yapanlar,ucuz kot satışı yapanlar,parça kot satışı yapanlar,1a kot,1a denim,kumaş satın alan benim,kumaş alanlar benim,kumaş alımı yapan benim,kot kumaş mağazaları,

Kilo ile Denim parti kot parça kot kumaş alanlar parti kot alan en yüksek sınıftaki pamuk hammaddelerinden elyafların dimi dokuması ile oluşturulan yoğun, mekanik gerilime dayanıklı dokuma bir malzemedir. Ons cinsinden yoğunluğu 4-7’dir. Çözgü atkısına fırlatılan iplikler boyanmaz, bu nedenle bitmiş kumaşın yanlış tarafı her zaman beyazdır. Ön tarafın rengi açık maviden soluk maviye kadardır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALIYORUM… 0536 336 43 43

Denim nedir?

Yara izlerini ve çıkıntıları görebileceğiniz yoğun, kaba dokuma kumaşa denim denir. Malzemenin özgüllüğü görünümdür: “yüz” açık mavi veya mavi ve içi beyazdır. Yaygın bir fikir: kot ve kot Farklı isimlerle aynı malzemelerdir ama bunlar değildir İlk alternatif kumaştan yapılmıştır Pamuklu uzun Denim, streç iplerin ilavesiyle doğal pamuk esas alınarak yapılır.

Denim tarzı.

Rahatlık ve pratiklik denim stilinin temel özellikleridir. Parti Denim giysiler yürüyüş, randevu, piknik ve sahile yürüyüş için idealdir. Asıl önemli olan doğru uzunluğu, rengi ve diğer görüntü öğelerini ve aksesuarlarını seçmektir. Dar kot pantolon, tüpler şekil kusurlarını gizlemeye yardımcı olur, pantolonlar mükemmel boyutlara sahip sahipler için uygun olacaktır. Şüphe duyduğunuzda, herhangi bir ekleme için doğru seçeneği seçebilirsiniz – bu klasik bir düz kesimdir. Stok Denimin rengi mevsime bağlıdır: yaz ve ilkbahar – kış ve ilkbahar için açık tonlar – kısıtlı koyu renkler.

Parti Denim ürünlerini seçerken, asıl şey aşırıya kaçmamaktır: aynı malzemelerin çoğu görüntüyü uyumlu hale getirmez. Spot Denim ceketlerin seçimi zarafete ve giysinin geri kalanına bağlıdır: kısa modeller küçük çizimlerle elbiseyi giyer tüm kumaş alanlar (muz) veya yerinde Bir (omuzlarda çiçekler) sokak modası tasarımcıları ve çok sayıda kilit ve perçinli parça kot pantolonlar ve arkada bisikletçi stili için büyük bir desen. Gömlek bol olmalı ve mümkün. Bir “gevşeklik” vermek için pantolonun içine koymak. Elbiseler en iyisi serbest bir kesim seçmektir.

Sadece kot jean değil, aynı zamanda kumaştan yapılmış şortlar, elbiseler, gömlekler, ceketler ve ceketler. Stil tercihi – çok yönlülük:  Denim pantolonlar üstler, bluzlar, gömlekler ve gömleklerle eşleştirilebilir. Ayakkabılar herhangi birine uyacaktır: spor ayakkabı, topuklu ayakkabı, Sandaletler, ayakkabılar … Aksesuarlar göre seçilmiştir Resimdeki fikir için: Bu parlak kurdeleler bir atkının uyluklarına veya bir atkı boynuna takılır. Kumaş satın alan akrilik boya, nakış desenleri, yamalar veya diğer materyaller.

KUMAŞ ALMAK BİZİM İŞİMİZ… 053 6336 43 43

Kumaşların bileşimi ve özellikleri

Stok Denim, doğal pamuktan yapılır ve özel tarım teknikleri gerektirdiği için Türkiye ve Türkmenistan’da üretilmektedir. Selvage en kaliteli imalat tekniğidir (dikildiği konveyör makinelerinde). Farklı türde pamuk ve katkı maddelerinden yapılmıştır. Uygun özellikler:

Kiloluk Denim saf formda (kaba doku) veya belirli amaçlar için kullanılan takviyelerle (vücuda oturması için daha sıcak bir şey yapmak için) gelir. Kumaş kirleri, üretecek kumaş türünü belirler:

Yaz, gömlek ve elbise dikimi için tasarlanmış ince iplikten üretilmiştir.

Ekonomik mono kumaş polyesterden yapılmıştır, viskon, pamuğun çoğunun yerini alır. Dedikodu diyagonal bir örgüdür.

Streç Kumaş, spandeks eklenerek elde edilir ve denim vücuda oturur ve silueti ayarlar.

Sıcak bir varyant; denim kumaş, bisiklet, yün ve diğer yoğun kumaşların iç kısmının birleştirilmesiyle elde edilir. Yaz “nefes alabilen” şeyler, ipek ilavesinden gelir.

Kot kumaşlardan ne dikilir?

En yaygın denim kumaş pantolonlardır. Malzemenin çok yönlülüğü birçok gardırop ürünü oluşturmanıza olanak sağlar:

Gömlek;

Omuz ürünleri;

etek;

Şort;

Ayakkabı (spor ayakkabı);

Yatak takımı;

Kapaklar;

bir çanta ;

Diğer aksesuarlar (şallar, kemerler).

Denim hemen hemen her modern insanın gardırobunda. Bu anlaşılabilir bir durum: malzemenin birçok avantajı var:

Çok yönlülük – Doğru kombinasyonla, kotu herhangi bir nedenle giyebilirsiniz;

Dayanıklılık ve dayanıklılık – doğru seçilmiş malzemelerin bir yıldan uzun süre giyilmesi mümkündür, denim dayanıklıdır;

Kumaşın nefes alabilen özellikleri, havanın vücuda girmesine izin verir, ancak malzeme ıslak olduğu için donmasına veya tozun içine girmesine izin vermez.

Kumaş elektrikli değildir;

Parti Kumaş kullanımının birçok çeşidi – üreticiler kot pantolon, şort, etek, elbise, ayakkabı, aksesuar ve diğer gardırop ürünlerini üretir;

Rahat rahat kıyafetler.

Tekstil ürünlerinin dezavantajları da vardır ve bunlar malzemenin doğal bileşimi ile açıklanmaktadır:

Yıkandıktan sonra yavaş kuruma;

Yanlış yıkamadan sonra kumaş oturur ve sertleşir;

Materyal zamanla kaybolur.

KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Denim bakımı kot nasıl yıkanır?

Denim yıkandıktan sonra oturabilir, ütülerken bozulabilir, solabilir Hoş olmayan sonuçlardan kaçınmak için, kumaş bakımı kurallarına uymak gerekir:

Kayseri Kumaşçı,Kayseride ucuz kumaş,Kayseri Parça Kumaş,kayseri kot kumaş toptancıları,kot kumaş alan kayseri,kot kumaş satan kayseri,kumaş satanlar kayseri,kayseri kumaşçılar,kayseri parça kot kumaş,kayseri kilo ile kot kumaş,kayseri kiloyla kot,kayseri kumaş pazarı,
kumaş pazarı,

Yıkamadan önce düğmeleri, kilitleri, çivileri ve metal olan her şeyi sabitlemek gerekir ve aynı şey tersyüz olur.

Denim, toz ağartma etkisi olmaksızın elde veya makinede yıkanabilir (beyaz kütle içinde mavi taneler olacaktır).

Yıkamadan önce kıyafetleri yarım saatten fazla ıslatmayın ve toz suya batırılmalı ve üzerine serpilmemelidir.

Kumaşta bir parça kir varsa, fırçayla silmemek daha iyidir, ıslattıktan sonra elinizle kiri silebilirsiniz.

Bu kotun sıcaklığı 60 derecedir ve katkı maddeli lifler için – 40.

Parça kot kumaş. Yıkadıktan sonra, sıktıktan sonra kumaşı bükmeyin – evet kusurlar oluşabilir. En iyisi giysiyi kenarlarından asılarak veya her iki tarafına sabitlenmiş palmiye ağaçları ile kumaşa bastırarak suyun akmasını sağlamaktır.

Kiloyla Kot kumaşı güneşten, pillerden ve ısıtıcılardan korumak en iyisidir, aksi takdirde yanabilir.

Ürünü nemli bir bez, gazlı bez ve buharlı ütü kullanarak baş aşağı kurulayın.

Islak kilo ile kot giysiler giyilmemelidir: Bu, uzun bir göğüs kumaşı ve diğer vurgularla sonuçlanacaktır.

Denim malzemeler sadece evde yıkanmalıdır, elde yıkanmamalıdır. Özel bir tesiste kullanılan malzemeler giysinin görünümünü olumsuz etkileyebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın