Krep Kumaş Satış

krep kumaş satış

Krep Kumaş Satışı.

Krep kumaş alanlar bir, bükülmüş çakıllı görünüme sahip bir esnek bir kumaştır. Ayırt edici krep yüzeyi büküm veya dokuma önce lifleri düğümleme, dokuma işlemi sırasında veya bir krep deseni kazınmış silindirleri ile bitmiş krep kumaş satışkumaşın kabartılması ile düzensiz kalıpları kullanarak, sıkı dokuma sonucu olabilir. Desen kalıcı ısı ve basınç kombinasyonu ile liflerinin içine gömülür. Liflerin çeşitli türleri krep kumaşlar, özellikle ipek, ipek gibi kumaş ve pamuk üretimi için de kullanılabilir. Krep de krep, Fas krep, yün krep ve krep georgette dahil krep çeşitleri, geniş bir yelpazede bulunmakda.

Krep de Chine

Krep kumaş de belkemiği belirgin bir krep bitirmek olmadan genellikle ipekten yapılmış hafif kumaş, olduğunu. Bu pürüzsüz, çakıllı, mat yüzeye sahip olma eğilimindedir ve lüks giysiler ve akşam giymek yapmak için kullanılır. Kumaş ya da ipek çözgü ve atkıların çözgü atkı ve ipek iplikleri oldukça bükülmüş, kamgarn iplikler ile yapılır. ter ya da güneş ışığına maruz kaldığında o zayıflatır.

Krep Georgette

krep kumaş satış
krep kumaş satış

Krep jorjet iyi perdeler ve çok elastik ince, mat ipek veya ipek gibi bir kumaştır. Bu grenli bir dokuya sahip dik ve düz ve bazen şifon olarak adlandırılır. Onun akışkanlık ve stok kumaş alanlar kolay kadın giyim için idealdir. Gece kıyafeti, önlük, bluz, elbise ve etek yapmak için kullanılır.

Fas Krep

Ayrıca krep olarak bilinen Fas krep, ipek, suni ipek veya yünden imal ağır dokulu, dokuma, nervürlü krep kumaştır. Bu, karakteristik bir dalgalı sonuçlanan atkı yivli doku Çok bükümlü iplikler kullanılarak imal edilmektedir. Elbise ve takım yapmak için kullanılır.

Plisse Krep

Plisse krepleme kumaş içine ya da kimyasal olarak karakteristik bir krep gibi bir görünüm vermek üzere kumaşın

krep kumaş
krep kumaş

muamele edilmesiyle bir krep desen etkilemek için yoğun silindirleri kullanılarak yapılır. Kumaş, genellikle pamuk, çizgili bir balmumu kaplı veya desen çakıllı ve bir alkalin çözeltisi içine daldırılır. Kumaşın ortaya çıkarılan bölümleri şeritleme sonuçlanan veya balmumu çıkarıldığında donuk, küçültmek. Ortaya çıkan Plisse krep kumaş çok güçlü ve ütü gerekmez.

Yün Krep

Ayrıca  olarak bilinen yün krepleme, ipek ve pamuk elyafları karışımlarından yapılmış bir tel gibi krepleme kumaştır. Kumaşın yüzeyi üzerinde krepleme etkisi dokuma işlemi sırasında ipliğin muamele yoluyla ortaya çıkar. Parti kumaş alanlar aynı kumaş sol ve sağ katlanmış bir kombinasyonu ile veya çözgü iplikleri veya katlanmış gerginlik durgunluğu farklı derecelerde alarak dokunmuş olabilir. Yün krepleme iç çamaşırı ve elbiseler olmak için kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın