Kumaş Çanta Modeli Nedir? Çanta Modası Nedir?

Marka çanta modelleri,Marka çantalar Outlet,bayan çanta modelleri ,Küçük çanta modelleri,bayan çantaları,5 TL çantalar,bayan çanta modelleri ,kumaş çanta modeller,moda çanta bayan,moda çantalar bayan,kumaş çanta modelleri,çantalık kumaş,çantalık kumaş satın alanlar,çantalık kumaş nereye satılır,çantalık kumaş kilo fiyatı,kiloyla çantalık kumaşlar,
Marka çanta modelleri,Marka çantalar Outlet,bayan çanta modelleri ,Küçük çanta modelleri,bayan çantaları,5 TL çantalar,bayan çanta modelleri ,kumaş çanta modeller,moda çanta bayan,moda çantalar bayan,kumaş çanta modelleri,çantalık kumaş,çantalık kumaş satın alanlar,çantalık kumaş nereye satılır,çantalık kumaş kilo fiyatı,kiloyla çantalık kumaşlar,

Kumaş Çanta Modelleri Çanta Modası Nedir?

KUMAŞ PARÇASI SATIN ALANLAR. Çanta kumaşı seçimi genellikle çantanın amacına göre belirlenir. Diğer hususlar bütçeniz ve çevresel hususlar olacaktır. Çantanız için hangi kumaşı beğeneceğinize karar vermenize yardımcı olacak bilgi istemleri bulacaksınız. Kumaş parçası alanlar. Bu kararınızda size yardımcı olabiliriz. Stokta kumaş tutmuyoruz, fiyatlandırma aşamasında seçiliyor ve numune için küçük bir miktar satın alınacaktır. Bir torbanın üretimi için gereken miktar, üretim öncesi numuneniz onaylandıktan sonra satın alınır.

Özel çantalar için çanta kumaşı

Çanta kumaşı alanlar seçenekleri standart veya stok olarak çeşitli gramajlarda pamuk, kanvas ve jüt’tür. Birçok kumaş çeşidi mevcuttur ve sizin tedarik ettiğiniz bir kumaştan çanta yapabiliriz veya sizin için tedarik edebiliriz. O kadar farklı malzemeden binlerce çanta yaptık ki hepsini listelemek zor. Jüt, keçe, PVC jöle veya deri gibi görünen ancak plastik olan PU deri dikkate alınması gerekenlerden bazılarıdır. Kumaş alan yerler deri olarak da bilinir. Deri bir çantayı beğenebilir veya deri ile kanvas kontrastı isteyebilirsiniz.

Çanta kumaşı seçimi

Ucuz Kumaş seçimi nihayetinde çantanızın amacına bağlıdır. Ne için kullanılacak? İçinin silinerek temizlenmesi gerekiyor mu? Çantanızın ters çevrilebilir olmasını mı istiyorsunuz yoksa dayanıklı mı ve birden fazla yıkamaya dayanmalı mı? Çantanız ağır bir şey taşımak için mi? Çanta malzemesi dayanıklı ve ağır olmalıdır. Çantanın katlanması gerekiyor mu? Kumaş hafif olmalı ve düzgün bir şekilde açılmalıdır. Yiyecek taşımak için mi ve soğuk mu yoksa sıcak mı olması gerekiyor? Bir çanta için termal kumaş esastır.

Çanta kumaş çeşitleri

Parti kumaş alanlar. Jüt torbalar evrensel olarak çevre dostu bir seçim olarak kabul edilmektedir, çünkü lif büyürken düşük bakım gerektirir ve biyolojik olarak parçalanabilir. Organik pamuk, çevre için başka bir harika seçimdir ve ağartılmamış ve yeşil kimlik bilgileriniz için daha naziktir. Pamuk ve kanvas, baskı detayı ve nakış için mükemmeldir. Jüt ve denim gibi. Gerçekten farklı bir görünüm arıyorsanız PVC, PU deri ve gerçek deri üzerine de baskı yapabiliriz.

Geri dönüştürülmüş pamuk

İplik satın alanlar. Yetiştirilen pamuğun %40’a kadarı hasat ve üretim arasında ziyan oluyor. Bu atık pamuktan yapılan kumaşa geri dönüştürülmüş pamuk diyoruz. Bu daha yeşil seçeneği sunmaktan mutluluk duyuyoruz ve bazı süslü kumaşlara karşı bile harika görünüyor.

Çanta için malzeme rengi

Kumaşınızı seçtikten sonra, spesifikasyonunuza göre boyanabilir. Bir kumaşı boyamanın birçok yolu ve boyayı kapatmanın çeşitli yolları vardır. Kumaşın her yerinde bir desen olacak şekilde baskı yapmak da mümkündür, buna kenardan kenara baskı denir.

Vinil

Kumaş parçası alanlar. Vinil, ticari çanta yapımında en çok kullanılan kumaşlardan biridir. Şeffaf vinil, adından da anlaşılacağı gibi şeffaftır ve şeffaftır – şeffaf plaj çantaları, kozmetik çantaları vb. yapmak için kullanılabilir; Flanel destekli vinil kumaş, çok yaygın olarak kullanılan bir diğer çanta malzemesidir. Astarsız bile kullanılır – vinil kumaş doğal olarak parlaktır. Hafif ve silinebilir bakım avantajlarıdır.

İnsanlar vinil ve suni deri ile karıştırılabilir – eğer arkası dokuma bir kumaşa sahipse, suni deri değil vinil olduğunu anlarsınız.

Dış mekan kumaşı

Parti iplik satın alanlar. Dış mekan kumaşlarının hepsi çok sağlamdır, aşınmaya karşı dirençlidir ve bazen su geçirmezdir. Dayanıklılıkları nedeniyle uzun süre dayanırlar. 1000 denye Cordura Naylon sırt çantası, çanta, vb. yapmak için düzenli olarak kullanılır. Sunbrella, sırt çantası, plaj çantası, bez çanta yapımında kullanılan başka bir kumaştır. Burada daha fazla markalı sentetik kumaş bulabilirsiniz.

Kumaş alanlar. Bunlar genellikle yüksek ısıda eriyen sentetik kumaşlardır, bu nedenle bunları demir vb. kaynaklı yüksek ısıya maruz bırakmamaya özen gösterilmelidir. Sağlam malzeme kolay yıpranmayacağı için bunu çantaların altını yapmak için kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın