Kumaş Parçası Parça Kumaş

parça kumaş,kumaş parçası,parça kot,kot parçası,krep parçası,krep kumaş,saten kumaş (1)
krep kumaş

Bir giysinin bu kutuları işaretleyip taşımaması, tüm farklı bileşenlerine ve bunların birlikte nasıl çalıştıklarına bağlıdır: kumaş, dikişler, astarlar, düğmeler ve cepler gibi daha küçük detaylar.

Yüksek kaliteyi düşük kalitedeki imalatçılardan ayıran özellik, bir giysinin sadece şimdiki parçayı değil, aynı zamanda birden fazla giydiği ve yıkandığında, cildinizde rahat hissettiğini ve cildin iyi hissetmesini sağlamaya devam etmek için attığı ekstra adımlardır. Bütün bu ‘ekstralar’ zaman ve para alır.

parça kumaş,kumaş parçası,parça kot,kot parçası,krep parçası,krep kumaş,saten kumaş (1)
parça kumaş,kumaş parçası,parça kot,kot parçası,krep parçası,krep kumaş,saten kumaş

Bu yüzden, bir hafta sonra parçalara ayrılan bütçe mağazalarında güzel parça kumaş alan bulmak çok kolay: Üreticinin kaliteden ziyade giysinin iyi görünmesini sağlamaya odaklanan maliyetlerin azaltılması, çünkü satış. Hemen hemen her alışverişçinin bir giysinin neye benzediğine bağlı olarak satın alma kararı alması, dikişlerin değerlendirilmesi, terzilik kalitesi vb.

Şimdi dikkat edilmesi gereken husus, bir kalemin fiyatı ve fiyatının her zaman alakalı olmamasıdır. Bazı ürün türlerinin üretilmesi ve diğerlerine göre daha kolay olması, bu nedenle uygun fiyatlı mağazalarda iyi yapılmış ürünlerin bulunması tamamen mümkündür. Aynı zamanda, bir ürün çok pahalı olduğu için, bu ne yazık ki her zaman imalatçının giysinin kalitesini arttırmak için tüm ekstra parayı kullandığı anlamına gelmez.

Peki kalite aldığınızdan nasıl emin olabilirsiniz? Benim bir numaralı ipucu, eteğindeki maddeye her zaman bakmak, yani çevrimiçi değil. Bir öğeyi görsel olarak görüp görmediğinize karar verebilirsiniz, ancak bunu yakından incelemek, hissetmek, dikişleri kontrol etmek ve denemek için ihtiyacınız olan kaliteyi gerçekten değerlendirmek için.

Aşağıdaki iki yazıda, bir giysiyi değerlendirirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini gösteren çok sayıda işaret vereceğim, ancak başlamadan önce, bir şey yapmalısınız: öncelikleri ayarlayın. Dolabındaki her şeyin 20 yıl sürmesi gerekmiyor. Sahip olduğunuz her çorap, merinos yünden yapılmamalıdır. Denize geçmek asla pratik değildir, bu parça kumaş,kumaş parçası,parça kot,kot parçası,krep parçası,krep kumaş,saten kumaş (1)yüzden genel yaklaşımınızı / stratejinizi kaliteye ilk olarak karar verdiğinizden emin olun. Hangi öğelerin biraz daha fazla zamana (ve paraya) yatırım yapmak istediğinize karar verin ve birkaç mevsimin ardından yerini almayı düşünmeyin.

İlk nokta, kumaş alan kalitesinin, pamuklu, yünlü, denim, vb. Gibi diğer kumaşlarla kıyaslanmasının ne kadar iyi olduğunu bulmaktır. Bu oldukça objektif bir şey olmalıdır: Yüksek olanı ayırt eden bazı özellikler vardır. Örneğin, düşük kaliteli pamuklu pamuktan kaliteli pamuklar ve bu yazıda altı popüler kumaş türü için en önemli olanlara hızlı bir tanıtım bulacaksınız. İkinci nokta, kumaşın (ürün kalitesinden bağımsız olarak) o özel parça için ne kadar uygun olduğuna, yani hava şartlarına göre giymeyi planladığınız faaliyetlere, vs. karar vermektir. En yüksek kaliteli kaşmir kumaş bile Sıcak ve düşük bakım gerektiren bir kışlık ceketi arıyorsanız, muhtemelen aktif giysiler için iyi bir seçimdir.

Bu ayrıca bir sonraki nokta ile ilgilidir: Doğal olarak iyi veya kötü kumaşlar yoktur. Her tür kumaşın avantajları ve dezavantajları vardır (evet, hatta sentetik kumaşlar). Önemli olan onlardan haberdar olmaktır, böylece elinizdeki iş için en iyi kumaşı güvenle seçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın