Kumaşçı Telefonları

Kumaşçı Telefonları
Kumaşçı Telefonları

Kumaşçı Telefonları .Tekstil hammaddeler : polyester, akrilik, poliamid, poliüretan: dokunmamış kumaş, Kumaşçı Telefonlarıpamuk, yün, ipek, keten veya viskoz suni ipek ya da selüloz asetat lifleri (ahşap) ama kimyasal olarak işlenmiş, hem de kimyasal bir ortamda lifler gibi doğal liflerden yapılabilir veya diğer sentetik veya sentetik ve doğal elyaflar ya da değişik doğal lifler veya elastikiyeti spandex bir karışım bir karışımından uygulamayı gerektirdiği.

Dokum keten kumaşlar genellikle viskon, ipek, akrilik veya polyester pamuk (yarım keten) ile 90 derecelik bağının klasik kumaş görünümünü, yani tipik düz örgü, keten, saf (saf keten) veya karışımlarda, işlenir var.

Kumaşçı Telefonları. Keten Kumaşlar. Keten hoş, soğutma etkisi vardır ve bu nedenle sık sık, yaz giysi için kullanılır. Dokuma keten kumaşlar güzel ince kalite, elbiseler, ceket, pantolon için orta kalite ve ceketler ve hafif katlar için ağır kaliteli ve dekompresyon aşamasında gömlek, bluz ve hafif elbiseler için bitmiş olabilir.

Tekstil hammaddeleri : keten (keten tohumu) yapılır, aynı zamanda bizimle büyüdü ve en köklü tekstil hammaddelerinden biri olan bir bitki kazandı.

Tuval malzeme yapısı

Tuval :   

Kumaşçı Telefonları. En ciddi, yırtılmaya dayanıklı ve sağlam malzemeler tuval veya tuval aittir. Oldukça sert, (bağlama 90 °, Keten gibi)

Kumaşçı Telefonları
Kumaşçı Telefonları

düz örgü dokunan ve oldukça sert ve dekorasyon için bu nedenle uygundur, ama aynı zamanda çok sağlam pantolon ve sert çıkıntı yapabilir mont, yani ortalama benzeri daha akıcı, vb sargısının gibi yumuşak bir malzeme gerektirir.

Tekstil hammaddesi : Tuval ağırlıklı pamuktan yapılmış, ancak daha büyük bir hava direnci ve aşınma direnci gerekli ise de polyesterler veya bunların karışımları giyim sektöründe (yelken, dekorasyon, planlama ve dış kapaklar) ‘de olduğu gibi, bulunabilir.

Gabardin kumaş yapısı

Fitilli kumaş

Kumaşçı Telefonları. Tuval karşı bir bez dokuma olmayan bir oldukça sağlam dokuma kumaş, ancak kot dokuma malzeme çok dayanıklı hale nedenle eğik bir dimi, yer alır.

Tekstil hammadde : esas olarak bu pamuk nedeniyle sağlamlık kullanılır. Ayrıca giyim kullanımında daha yumuşak, ince viskoz dimi bulundu.

Kumaşçı Telefonları. Dimi genellikle pantolon alınır. bir çok farklı bir balon etkisi elde edilecek ise, dokuma pamuk, çünkü onların katı halinde çok uzun giysileri kullanılmamalıdır. Pamuk dimi ama iyi çünkü dayanıklı giyim için sağlamlık uygundur. % 100 pamuktan yapılmış sürece Ayrıca, sıcak yıkama olabilir. iş giysisi pamuk dimi dışında da sık sık% 4-5 elastan kullanılır. Bu vücut ezik olmadan giysi verimi sarılma ve bu nedenle bu tür giysiler çok sıkışık hissediyorum ki avantajına sahiptir. Başka bir elastan lifi çok hızlı giyer Bununla birlikte, bu tip bir karışık kumaşlar, en fazla 40 ° C kadar sıcak yıkanmamalıdır.

Poplin kumaş yapısı

Kumaşçı TelefonlarıPoplin Ancak tuval veya pamuk dimi çok daha hafif olan bir nispeten sert, fakat aynı zamanda daha güçlü bir malzemedir. Biri (streç içerik olmadan) çimdik olabilir, sıkı bir uydurma elbise yapmak için denemek gerekir. sert karakter üzerinden sevgili çalışma olumlu ve kolayca kırışıklıkların koymak. Bunlar poplin iyi yani tutmak, birlikte akan kendi içinde çok yumuşak düşer. Ortaya çıkan “özne” büyük, kesit tasarımı için kullanılabilir. Poplin şey elastan, yaklaşık% 3-5 harmanlanmış, bir kabuk da güzel rahatça o  olmadan kaçınılmaz bir yumuşak durumda neden elastan içeriği, soldaki resimde bir drape pek mümkün değildir.

Tekstil hammaddeleri : poplin çoğunlukla polyester pamuk veya pamuk karışımları yapılır.

Patiska kumaş yapısı

Hafif bir yaz kumaş, hafif ve poplin daha ince ve bu nedenle yumuşak düşüyor. iyi ışık bluz, küçük etek, bluz ve elbiseler, geniş sallanan elbiseler için kullanılabilir. Patiska aksi takdirde çok çıkıntı olacak jarse kadar kuvvetli olmamalıdır, ama kolaylıkla biraz yarı sert olgu nedeniyle üretilen değil, vücudu saran giysi çıkıntı için işlemden geçirilebilir.

Tekstil hammaddeler çok pamuklu ya da karışımları, hem de ipek batiste veya pamuk harmanları ve kullanılabilir ipek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın