Moda Ayakkabılar 2016

Moda Ayakkabılar 2016 Bahar

Yeni sezon bize sürpriz bir sürü hazırlar. Tasarımcılar kadınlık unutun ve parlak Ayakkabılarınıza bahar dönemi seçme önermiyoruz 1sunuyoruz. Moda Sezonun trendi – düşük topuklu ya da yokluğu. Aynı zamanda bayan ayakkabı üzerinde güçlü bir etkisi olduğunu eril tarzı bir spor tema ve yorumlama vardır.

Yine doymuş kırmızı, mavi, sessiz, yeşil, turuncu ve pastel tonları, siyah ayakkabı ve beyaz çiçekler ile ilgili bir model. Çiçek desenleri ve uygulamaları, yanı sıra hayvansı rakamlar – – Bir sürüngen ya da yırtıcı moda tasarımcıları kullanıyor gibi baskılar 2motifleri bahar. Bir Tahta tabanda, rugan, dantel ve saten – moda trendleri arasında akşam modelleri için. Ayak bileği askıları, toka, perforasyon, masif topuklu veya orijinal formun topuklar, sivri burun, çeşitli renklerde bir arada – ayakkabılar arasında en sık eğilim göstermektedir.

32016 ilkbahar alakalı olacaktır tekrar yılan derisi taklit. Birçok önde gelen tasarımcıları ayakkabı kendi koleksiyonlarında bu doku kullandık. Moda ve klasik deri ve ayakkabının ömrünü uzatır ve son derece güvenilir moda PVC kalır.

Sedef metalik etkisi üst moda trendleri arasında yer olmaya devam ediyor. Altın, gümüş, bronz, yüksek topuklu ayakkabılar büyük talep bugün.

4– Çorap, ayakkabı benzeyen düz bir kurs açık ayak parmaklarında veya topuklar yanı sıra seçenekleri ile bot çizme: Orijinal formları ve silüetler 2016 popüler modelleri baharında. Birkaç sezondur üst üste pozisyonları bisikletçinin bot teslim etmedi.

5Bir temel odak bu bahar tasarımcıları bilek-yüksek çizmeler ya da sadece çizme koymak. Bu modelin avantajı etek, tayt ve hatta şort ile takılabilir olmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın