Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş

Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş
Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş

Bugün, kolay dikilebilen kat kumaşları seçmekten bahsedelim! Her zaman olduğu gibi, önerilerinizi duymak isterim. Özellikle acemi olduğumdan bu yana biraz zaman geçti!

Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş
Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş

Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş.Seçtiğim kalın kumaşı, karışık görünmesine rağmen şaşırtıcı derecede kolay çalışıyor! Dolayısıyla, bir kumaş seçerken bakmanız gereken bazı ipuçları ve şeyler düşündüm; ilk kat projenizin düzgün bir şekilde dikilmesini sağlayın:

Doku İçin Evet Deyin

Doku hataları gizler! İlk kat projeniz için dokulu bir kumaş seçmek harika bir fikirdir. Pürüzsüz, yassı yünler her hatayı gösterecek ve parlamayı önlemek için dikkatli bir şekilde preslemeyi isteyecektir. Bunun yerine, nazik tüvitler, kalın flaneller ve dokulu yüzeyleri olan diğer kaplama kumaşları arayın. Bu doku, dikişlerinizin kumaşa batmasına yardımcı olur ve insanlara hataları fark etmesini engelleyecektir. Doku boyut, zerafet katıyor ve el yapımı ceketinizin üst düzey görünmesini sağlıyor. Doku da kirleri gizler! Güzel ceketinin kirlenmesine izin vermek istemezsin gibi. Bu tür doku şaşırtıcı derecede kolay çalışıyor ve kış ceketinize boyut katıyor. Artı, dikmek için bağışlayıcıdır! Tasarımcı Yün Boğazı – Bu doku çok güzel! Daha fazla bilgi için resmi tıklayın.

Orta ağırlıkta

Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş
Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş

Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş. Bir kaplama kumaş ararken, ağırlık önemlidir! Tabii ki yaşadığınız iklimi düşünmek isteyeceksiniz. Kışlarınız hafif mi, yoksa kırk bu kadar mı olacak? Genelde, daha kalın kumaşlar dikmek daha kolaydır, ancak eğer kaplamanız çok fazla düşünüldüğünde yönetmek daha zor olacaktır. Orta ağırlıklı kaplamaları hedefleyin – ortada bir yerde olmak istiyorsunuz. Belli bir şekilde kaplama malzemesi olacak kadar kalın, çok kalın değil, bu dikişleri rahatlatmanın imkânsız. Seçtiğiniz desen size de bazı yönergeler verecektir. Eğer toplanıyorsa – kumaşın toplanacak kadar düşünülmediğinden emin olun!

Angora karışımlı kaplama. Bir fotoğrafla kumaş ağırlığını göstermek zor, ancak bu güzel kaplamanın kalınlığını ve yumuşak fırçalanmış yüzeyini bu resimde görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için fotoğrafı tıklayın!

Desen.

Sarma palet için seçtiğim kaplama bunun için hafif bir desene sahip. Dikkatle eşleştirilmesi gerektiği için çizgili veya çizgili olanlardan kaçınmak istiyorsunuz. ( Örümcek ağacı seçmek isterseniz, örümcek ağacı ve şeritleri eşleştiren bir öğretici !) Eşleştirilmesi gerekmeyen bir desen seçin.

Parça Kumaş Alan Bondik Kumaş. Eşleşmesi gerekip gerekmeyeceğini nasıl anlarsın? Genellikle, sadece onlar eğer kötü olmazdı ekoseler, şeritler veya kalıplarıyla eşleşen değildi eşleşti. Küçük ölçekli desenler, belirgin çizgiler veya yönler bulunmayan desenler ve sesi tonlamalı veya çoğunlukla doku desenleri eşleştirilmesine gerek yoktur.  Muhteşem kumaşlardan güzel kaplama – daha fazla resim için tıklayınız! Bu tür desenlerin eşleştirilmesi gerekmez ve hoş bir ceket olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın