Parça Kumaş Alanlar

Parça Kumaş Alanlar

 Parça Kumaş Alanlar Kumaş Alınır.

Pamuklu kumaşlar: lifi morfolojik özelliklerde diğer selüloz liflerinden belirgin şekilde farklıdır. Birçok özelliği nedeniyle, diğer elyaftan Parça Kumaş Alanlarsonra keşfedilen daha üstün bir konum kazandı ve tekstil endüstrisinde muazzam bir gelişme sağladı. Pamuklu kumaşın avantajları arasında şunları söyleyebiliriz:

Kumaş AlanKumaşlar iyi dayanıklılık ve kullanışlılık gösterirler (ancak yine de pamuk kumaşlar dayanıklılık açısından sentetik kumaşlardan daha aşağıdır). Kumaş kimyasal olarak stabil bir materyaldir, zayıf asitlerin ve alkalilerin sürekli maruz kalması durumunda dahi hasarsız kalır. Yüksek su emme kapasitesi. Nemli atmosferde pamuklu kumaş nem almadan% 27 oranında su emebilir. Pamuklu kumaş çok iyi nefes alabilir özelliklere sahiptir, hipoalerjeniktir, dokunmak hoş, cilt olan insanlar için mükemmel bir takım. Düşük termal iletkenliğe sahip olduğundan yaz ve kış kıyafetleri için ideal bir malzeme: yaz aylarında cildinizin ısınmasını engeller, kışın ise vücudunuzun sıcaklığını korur. Pamuklu kumaşların boyanması kolaydır.  Pamuklu kumaşların elastikiyet özellikleri çok düşük olduğundan neredeyse gerilmemektedir.  Kolay yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda bile ütülenebilirler.

Kumaş AlanTekstil kumaşları çoğunlukla (su direnci), OP (yağ geçirmez), alev geciktirici yüzeyler ile birlikte kullanılır, XM Tekstiller ayrıca pamuklu kumaşa antistatik lifler sağlar. Pamuklu kumaşlar, yüksek hijyenik koşullara ve düşük sıcaklıklara karşı koruma giysilerine Parça Kumaş Alanlarsahip iş elbiseleri üretmekte kullanırlar.

Kumaş AlanGeçtiğimiz hafta giyim etiketlerini kontrol etmemi fark ettiklerinde alışveriş yapıyordum. Ona, her zaman bir şey almadan önce etiketleri kontrol ettiğimi ve yalnızca kaliteli kumaş giymeyi ve tercihen sentetik kumaşlar giymeyi ummadığımı açıkladım. Farklı kumaşların ve niteliklerinin farkında olmadığını öğrenmekten şaşırdım. Ona göre, bir giysinin hangi kumaştan yapıldığı önemli değil (tabii ki iyi görünüyordu gibi) ve fiyat çok daha önemli bir faktördü.

Parça Kumaş. Bu kumaşları en şık blogcuların bir kısmında da görüyorum. Ne yazık ki, bir resimdeki giysiyi gerçekten çok sevdiğimde defalarca% 100 polyester olduğunu hayal kırıklığına uğrattı. Parça Kumaş. Bu mağazalarda satın almayacağım bir kumaş. Parlak kıyafetler Polyester’den yapıldığı için giyim tercihlerimin çoğunu kesinlikle sınırlar.

Kumaş SatışıFarklı kumaşların özelliklerini her zaman bile bilmiyorum ve dürüst olmak gerekirse, bir zamanlar kumaş bilgisi için serfilatımı tamamladığım gibi bilmeliydim (yaptığım tüm kumaş testlerinden notlarımın bir görüntüsünün üstünde). Parça Parça Kumaş AlanlarKumaş. Yaptığım (yanan) testler tüm kumaşın adlarını ve özelliklerini biliyordu ve onları kokuyla ayırt edebildi. Ne kadar çok unuttuğum şaşırtıcı.

Doğal kumaşlar hayvan katlarının, bitki tohumlarının, saplarının ve yapraklarının ve ipekböceği kozalarının liflerinden türemiştir. Yumuşak ve nefes alabilir ve UV ışığının renk değişikliğine neden olmaz.

Pamuk, en tanınmış doğal kumaşlardan biridir. Lif, pamuk bitkisinin tohumları çevresinde yetişir ve pamuk M.Ö. 3000’den beri kullanılmaktadır. Kumaş SatışıPamuk yumuşak, güçlü, alev geciktirici, hipo alerjeniktir ve yıkanması kolaydır. Giysi yapımında kullanılan en popüler doğal kumaştır. Ayrıca ev eşyaları, çanta ve tıbbi ürünler yapmak için kullanılır. Ağır pamuklu kumaş ayakkabı ve çadır gibi öğeleri yapmak için kullanılabilir. Kumaş Satışı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın