Penye Şort

Triko şort popüler sayesinde oldu – o 30s formasıyla yapılmış kısa pantolon giymek başladı. Zamanla, giyim eşyasının uzunluğu 000küçülmüş ve tasarımı daha ilgi çekici.

Şort mayo – rahat ve şık

Şort – Birçok kadının favori giysi. Kalite iddiasız mayo giymek ve onun işlevselliği için takdir – ideal vücudun şeklini alarak, bu iyi eğilip veya çömelme nasıl düşünmemeye verir. Bu yaz şort Örme – sadece düz spor modeller, aynı zamanda parlak olan ürünler değil baskılar, yüksek belli, kemer taklit.

Kadın örme şort – kime ve nereye giymek için?

O kadar uzun zaman önce forma şort, bir ev veya spor parçasıydı. Onlar şimdi ev ve eşofman için kitler dahil – onlar kolaylık hiç eşit var. Örneğin, Nike örgü şort gezileri için uygunluk koşu için mükemmel belden uygun İpli, donanımlı, doğal kumaştan.

0Son zamanlarda, bu şey gündelik yay yaygındır. Kızlar yürüyüş, alışveriş için, plaja onları giymek. Ve jarse olarak forma böyle bir soylu türüne göre şort, başarılı iş için bir yay yapabilirsiniz. Akıllı ve özgün bir görünüm bir gençlik partisine bakmak uygun olacaktır kadife şort örme.

Farklı rakamlar ile uygun şort mayo kızlar:

00Ultra-örgü şort iyi başkalarının bakışları hayran korkuyor değilseniz, güzel biçimli bacaklar s oturmak olacak – Kendinize böyle bir şey olsun emin olun;

Mükemmel şekillerle vurgulanan bel kızlarla orta uyluk alevlendi tarzı şort;

Örme etek-şort, bir bel görünüm oluşturmak “dikdörtgenin” figürü ile yardımcı ve “ters üçgeni” bir rakam ile hacmini ekleyin;

Böyle Bermuda olarak diz Yazlık bayan geniş örme şort mükemmel kadınlarla dolu bir tatil gardırop tamamlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın