Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada Pantolon Görmek.

Bakın veya bazı durumlarda rolünü sorguluyor önerebilir rüyanda pantolon giymek için.

2Pantolon kirli ve temizlemeye çalışırken olsaydı, bu sizin kişiliğinizle ilgili bir şey değiştirmek istediğiniz anlamına gelir.

Çok uygun pantolon bir rüya sıkı bir ilişki içinde boğdukları hissediyorum göstermektedir.

Yırtık veya sökük pantolon düşünme ya da düşünce sürecinde bazı kusur olduğunu gösterir – Eğer akıl değiştirmek gerekir.

kadife pantolon giyen bir rüya senin şehvetli tarafı anlamına gelir.

İlgili Rüyalar

1Pantolon (Külot; pantolonlar, Külot) bir rüya, onlar dikkatle onun işlerini yöneten bir firma kişiyi temsil etmektedir. Bir rüya aynı zamanda bir yeni bir iş bulmak anlamına gelir pantolon yeni bir çift giyiyor.

Capri Pantolon kısa olduğu için kişinin kişisel yetenekleri için sadece kısmi koruma; renk araştırma; “pantolon” bölümüne bakın

Pantolon yetki gösterir; renk ve kumaş araştırma; “bacaklar” bölümüne bakın

Pantolon Giyim genellikle hayatta oynamak ve diğerleri bizi nasıl algıladıkları rolleri temsil eder. Pantolon üzerine koyarak ya da pantolon değiştirme varsa, rüya büyük bir parçası iş, evde rolünü sorgulayan, ya da yaşamın diğer herhangi bir alanda olabilir oynar. Fiziksel görünüm …

Pantolon pantolon üzerine koyarak ya da pantolon değiştirerek olursa, rüya size (iş ve / veya özel yaşamda at) rolünü sorgulayan olabilir büyük bir etkinlik oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın