Selanik Kumaşı Ribana

Sürekli duymak Bugün – her yerde sentetikler, seçemezsiniz başka bir şey değildir. Ama ikinci kabul edemez – sadece ne, dokuların büyük bir 1çeşitlilik dan seçin. Tamamen doğal olarak dahil. Ama bu, bununla birlikte sentetik liflerden yapılan malzemeler için şaşırtıcı artan bir talep değildir. Bu, aydınlık, güzel ve modern, dayanıklı ve ucuz kumaşlar. Bunlar mikro.

Bu, modern kumaş şeyler Bakımı kolaydır – ana şey, uygun deterjan seçin çamaşır suyu yok ve 40 derecenin üzerinde su ısıtmak yok etmek. Ütülü, ama yanlış tarafında ve ancak demir ısıtılabilir.

O dikilir hangi kumaş parçası her zaman kullanılabilir bir öğe, satın alın. Özelliklerini tanıma ve orijinal görünümünü korumak için 2dikkat çekmek için tam olarak nasıl bilecek – Bu iki nedenden dolayı önemlidir.

Viskon, polyester ve Lycra – lif hangi oluşturulan mikro. Her üreticiye bağlıdır – yüzdesi ile ilgili olarak, belirli bir sayıda, farklı bir dizi olabilir. Ama her durumda her zaman likra en düşük yüzdesi var.

3Bu malzemeden Her şey vücuda güzel, güzel yakın, iyi uzanıyor görünüyor. Güneşin renkli ürünler uzun süreli aşınma kayıp değil sonra bile, şekli solmaz. T-shirt, yensiz, bluz mikro uzun gençler arasında büyük rağbet gördü. Alerji eğilimi varsa Doğru, bu risk ve bir tişört satın almak iyi değildir pamuk.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın