Şifon Kumaş

Saydam şifon, dantel uçan, şeffaf bluzlar ve elbiseler insert bu dünyanın bir moda tasarımcısı değil kullanır. = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz--Tercihler şeffaf koyu renkler verilir, bu tür saydamlık hayal gücü için bir neden bırakın ve çevredeki oyun ve entrika hissediyorum sağlar.

Henüz yarı şeffaflık ile bu tür deneyler için hazır olmayanlar için tüvit şeyler. Tüvit kumaşlar ve sıcak renkler, rahat ve konforlu uygun olacaktır. Bu tür takım elbise Varyasyonları bir sürü kesmek: ölçülü klasik sıradışı günlük kesim kumaş.

Kabanlar, keçi kılından yapılmış, soğuk kış aylarında ısınmak değil, ama moda dünyasının ilk kadın sıralanmış gerekmektedir. Ama böyle kürk ürünleri kat arasında, ama başka şeyler dolap arasında sadece, bu sezon popüler. Ayrıca, ilgili büyük örgü, tığ işi, özellikle popüler uzun eşarp örme.

Moda kumaş 2013 – kendine güven ve başkalarının dikkatini rehin. Yaz moda uçan ve hava imajını yapacak ince keten, saten, ipek ve şifon şeyler vardır.= .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz--

Erkek moda gelince, burada da kürk ve deri bulunur. Liderler mont, mont, yelek kürk. Deri, uzun ve kısa tüylü, kürk içte ve dışta ile kombine kürk – erkek burada temsilcileri her zevke ve renk için çok sayıda seçenek vardır. Sezonun hafif kumaşlar Birçok tasarımcı, süsler yaka keyfi kesim vardır, basit ve zariftir. Tercih mat cilt yanıkları ürünlerin tasarımcıları verilir sezonu, reçel ve şık kabartma eğilim vardır. Tüvit ağları,yün ve kapitone kumaşlar – bu malzemelerin erkek modası bu sezon popüler.

Eğer şık ve bilir moda telif imajını oluşturmak emin Moda Kumaş 2013-2014, kalabalığın arasında dikkat çekiyor.

İyi tasarımcıları, doğrudan kumaş üzerine baskı görüntüleri büyük bir değişimdir. Yakın zamana kadar, kumaş dokuma değil tekstil desenleri yaygın serigrafi ile yapılmıştır. Bu daha pahalı ve emek – yoğun bir süreç olarak, örgü ekranları basılacak tasarımları ile yetenekli zanaatkarlar tarafından oyulmuş olması gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın