Stok Kumaş Alanlar Kumaş

Stok Kumaş Alanlar Kumaş.
Stok Kumaş Alanlar Kumaş.

Gerçek ipek broşürleri gibi çevrimiçi perakendecilerde bulunabilir (aşağıdaki bağlantılar) veya eğer bir bir şehrin yakınında yaşamak için şanslı iseniz, çoğunlukla  kumaş mağazalarında gerçek pazarlık bulabilirsiniz.) Ayrıca tek katmanlı bir askı için de zariftir veya eğer hırslı hissediyorsanız, hafif bir ipekle astarlanabilir.

Stok Kumaş Alanlar Kumaş.
Stok Kumaş Alanlar Kumaş.

Stok Kumaş Alanlar Kumaş. Bu kombinasyon dikmek için oldukça zorlayıcıdır ve makinemdeki aşınma ve yıpranma (ve sabrım!) Çok fazla olduğu için şahsen artık yapmam. Bazı ” lerin aslında üzerine basılmış olduğuna dikkat edin – gerçek bir broşürün üzerine dokunmamış motifler vardır, üzerine basılmamıştır ve bir basım satın alırsanız muhtemelen gerçek bir dokuma broşürün kadar güçlü olmayacaktır. (Gerçekten, bir müşteriden özel bir  için basılı bir “broşür” aldım ve bir için tamamen uygun değildi – ipler her dikiş boyunca doğru dışarı çekildi!) Daha hafif ağırlık ipekleri, örneğin ve bazı ” ham “ipekler, için uygun değildir! Dokundukları ipler o kadar kaygan ki, basılı broşür gibi, bir miktar ağırlık tutumu kumaşı ayrı ayrı çekecek ve tabii ki ‘ Bir çocuğu tutmak için kullanılacak bir kumaşta istediğiniz bir şey değil! Baskılı hoş bir vurgu yapar, ancak sağlam bir kumaşla astar olmadığı sürece gövdesinde kullanılmamalıdır.

Stok Kumaş Alanlar Kumaş. İpek alışverişinde, sahte ipeklerin (genellikle polyester) gerçek ipekle aynı katsayılara sahip olmadığına dikkat edin. Bu, özellikle ” kumaşlarda satılır) için geçerlidir – çok sıkı bir örgü içinde% 100 polyester olmak, çok sıcak bir kumaş (nefes almaz) ve aynı şekilde taklit ettiği ipekten daha incedir giymeyi oldukça rahatsız eder. Gerçek ipek için fazladan parayı harcamak daha iyi, çok daha rahat ve daha uzun sürecek. İpek elyaflar olağanüstü derecede güçlü iken, örgülerin görece inceliğinden ötürü ipek diğer malzemelere kıyasla biraz daha dikkatli olmanız gerekir. Baskılı bir kenardan ziyade rulo veya katlanmış bir kenar tavsiye ederim, çünkü baskı sırasında stres altında kumaş yırtılabilir. Bazı örgüler, özellikle brocade,

Yenibosna Kumaş Alanlar.
Yenibosna Kumaş Alanlar.

Stok Kumaş Alanlar Kumaş. Fiyatlar önceki iki seviyeden biraz daha yüksek ancak daha dengeli bir envanter oluşturarak telafi ediyorlar. Hizmet harika ve nakliye çok hızlı. Ayrıca, satışlarla ilgili bu nedenle satın aldığınız her avluda aslında ekstra bir inç var. Miktar olarak satın alırsanız bu hızlı bir şekilde toplanır! Genellikle yalnızca satış / özel öğeleri burada satın almak, ancak bazı müthiş fırsatlar aldık. Moda kumaşları bir dizi askı için uygundur, ancak ev  kumaşların bazıları da bir askı için yeterince hafiftir ve için mükemmeldir. Ayrıca ipek üzerinde büyük fiyatları var !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın