Su geçirmez nefes alabilir kumaş

Su geçirmez nefes alabilir kumaş. Nasıl Modern su geçirmez ceket?

6? iyidir: olay veya poliüretan

? lamine zar veya dış kaplama

? daha rahat giysileri ve Ne iyi “nefes”      ayrıntılı yanıtlar gerektiren en sık sorular var. Bu makalede, biz bile olmayan bir teknik eğitim ile bir kişi tarafından anlaşılan bir dilde giysi membranın ilgili temel sorulara cevaplar vermek için mümkün olan her şeyi yapacağız.

Su geçirmez nefes alabilir kumaş yapmak nasıl giysiler sunuldu zaman su geçirmez nefes alabilir (HP) doku, 1978 yılında açık-sektöründe hakim konuma işgal etti. Daha sonra birçok yeni membranlar görmek, ancak başardı beri bile hala zar giyim sadece kelime ile bağlantılı bazı insanların kafasında “”, yanı sıra «Xerox» tarafından üretilen fotokopi tüm modelleri ise – Çoğu insan, tabii ki değil, giysi zarın her anlıyorum,çünkü giyim pazarındaki büyük etkisi sadece çok güçlü bir marka haline gelmiştir.

2 amaçlarını gerçekleştirmek için tasarlanmış HP kumaş:

(kuru sizi ve giysi sürdürmek için) iç yüzeyine dış nem nüfuz · önlemek;

  • . (rahat koşullar korumak için) Nemli hava ceket çıkışını sağlayın

3Su geçirmez nefes alabilir kumaş neler oluyor nedeniyle? kumaşın iç ve dış yüzeyin sır tedavisi. içinde , aşağıdaki teknolojileri pahasına su geçirmez ve nefes olur yağmurdan korunması için giyim iç yüzeyi: laminatlar membran arka yüzeyine bağlı olduğu zaman dahil lamine zarları) oluşturulmaktadır dokusu. Duvara yapıştırılmış Benzer şekilde duvar – diğer bir deyişle, membran (duvar) + kumaşın (duvar) = lamine kaplama. Kaplamalar – kumaşın iç yüzeyine uygulandığında, su geçirmez ve nefes özellikleri temin sıvı çözeltiler. O neden böyle duvara aşırı ince kaplama boyası.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın