Ucuz Kot Kumaşı Ucuz Denim Kumaş

ucuz denim Kumaş Ucuz Denim Kumaş
ucuz kot kumaş Denim Kumaş

Kot pantolon, çocuklardan yetişkinlere kadar birçok insan tarafından giyilen ideal gündelik kıyafetlerdir. Bununla birlikte, birçok kumaşa ilişkin bir giyim eşyası içinde kotlar da belirtilebilir. Kot pantolon ve pamuklu kotlar, ticari pazarda satılan iki tip kottur.

Ucuz Kumaş Kumaşı Ucuz Denim Kumaş
Ucuz Kumaş Kumaşı Ucuz Denim Kumaş

Ucuz Kot Kumaşı. Bu iki tip arasındaki temel fark, giyside kullanılan kumaştır. Kot pantolon ilk ve en popüler kot türüdür ve bu giysiler için normal bir bez türüdür. Öte yandan, pamuklu kumaşlar da bir korona olarak pamukçunun özellikleri nedeniyle popüler oluyor.

Denim, aslında, pamuk ürünü ile dokunmaktadır. Dokuma ve bitiş metodu nedeniyle diğer pamuk ürünlerinden farklıdır. Kot pantolon, belli bir tür örgü, örgü ve dimi ağır ve pamuk ipliği kullanır. Dokuma, mavi ve beyaz pamuk ipliklerinin dönüşümlü ve dolambaçlı farklı desenini bırakır.

Kot jean parçalarıyla bir araya getirildikten sonra, kot pantolonun modaya uygun hale getirilmesi için önceden yıkanmış veya zımparalanmış bir işlemle bitirilmiştir. Indigo veya mavi kotlar genellikle boyanır. Böylece, ‘mavi kot pantolon’ terimi. Bununla birlikte, denim diğer renklerde de boyanabilir.

Denim sadece kot pantolon için kullanılan bir kumaştır, ancak bu özel giysi tarzı için kullanılacak en yaygın ve ünlü kumaştır. Denim etek, ceket, örtü ve çanta gibi diğer dokular için de kullanılabilir.

ucuz denim Kumaş Ucuz Denim Kumaş
ucuz kot kumaş Denim Kumaş

Ucuz Kot Kumaşı. Bir kumaş veya kumaş parçası olarak, denim dikmek çok zordur. Ağır uygulamaların yanı sıra ağır iğne ve kalın ipliklere ihtiyaç duyar. Bu özellik, kot pantolonu kişisel bir proje yapmak için zorlaştırır, ancak ticari üretime uygulanması kolaydır. Denim ayrıca ‘kalın’ bir bezdir ve yalıtım sağlar. Yıkamada, dokumak ve su emilimi nedeniyle kot ağır olabilir.

Kot giyim eşyaları arasında en yaygın olduğu doğrudur, ancak ceket veya gömlek ya da Genel olarak cazibesini inkar edemez ve birçok kadın kısa rahat pantolon tercih ve kumaşların bu tür ayrıca aksesuar dünyasına girmiş ve başarılı etkileyici kadınları kazandı unutmayın Özellikle eşarp ve ayakkabılar, bazen eşarplarda gördüğümüz gibi, yumuşak ve pratik bir kumaş söz konusu olduğunda tasarımcıların yaratımları için bir sınır yoktur.

Çeşitli renkler

Ucuz Kot Kumaşı. Öte yandan, renk maviyle sınırlı kalmadı ve denim birçok renkte boyandı. Bu nedenle, farklı zamanlarda renkli kotlar giyildi, ancak tercih edilen temel renk maviydi ve kadın, en fazla uyum sağlamak için geçişlerinden birini seçebiliyordu biz ekstra kilo gizleyen tam koyu kotları tercih ederken.

Geleneksel şekli değişti

Ortak kot Geleneksel ve klasik şekli son yıllarda artık bu giysi ve diğer modelleri de dahil olmak üzere çeşitli gelip haline gelmiştir nakış ve süslemeler ve renkli oymalar, modern ve şık aksesuar ortaya çıkmasını gördüğümüz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın