Ucuz Parça Kumaş

Ucuz Parça Kumaş
Ucuz Parça Kumaş

Viskonun geliştirilmesi, birçok insanın evlerinde, kaliteli bir görünüm ve his için paranın bir ödemeden, çok çeşitli kaliteli tekstil ürünlerini yenileyebilmesini mümkün kılmıştır. Bu giysiler genellikle diğer bazı bezlerden daha az temizlenir.

Parça Kumaş Stok Kumaş Alanlar.
Parça Kumaş Stok Kumaş Alanlar.

Malzemesini temizleyen parti kumaş herkes, üreticinin veya ürün etiketindeki talimatlarını takip etmelidir. Aynı zamanda oldukça dayanıklı da olabilirler, ancak bu, üreticiye ve giysi ya da tekstil makinesinin nasıl yapıldığına dair büyük bir önem taşıyor.

Gerilmiş kumaş binaları geleneksel binalara göre birçok avantaj sunar. Herhangi bir yüzeye yerleştirilebilir, haftalar içinde hazırlanabilir, doğal ışık kullanabilir, genellikle izin ucuz kumaş gerektirmez ve kolayca kurulabilirler. Barınak Yapıları binaları rakip binalara göre çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bunlar arasında…

Özel Tasarım  – Herhangi bir yükseklik, herhangi bir uzunluk, herhangi bir genişlik. Gereksinimlerinizi karşılamak için sizinle birlikte çalışacağız veya uygulamanıza en uygun olanı en uygun maliyetli şekilde geliştirmenize yardımcı olacağız.

Daha Ağır, Daha Güçlü Çerçeveler  – Daha ağır çerçevelerimiz, daha az bileşen, daha fazla zemin alanı ve daha hızlı montaj süresi anlamına gelen 20 ′ kafes kiriş aralığına izin verir. Daha geniş aralık, aynı zamanda, temel alanların daha az olması durumunda, daha fazla tasarruf ucuz kumaş sağlanacağı anlamına gelir.

Ucuz Parça Kumaş
Ucuz Parça Kumaş

Yolculuk tehlikeleri yaratmak için zemin rayları yok  – Kirişler arasındaki boşluk, zemin rayları olan barınaklardan 4 ila daha fazla iç genişlik yaratan tam olarak kullanılabilir.

Daha güçlü bağlantılar  – Orta ve tam boy barınaklar üzerindeki tüm bağlantılar, galvanizli A325 yapısal sınıf cıvatalarla yapılır. Birçok rakip, parti kumaş düşük gerilme mukavemetine sahip daha düşük dereceli daha küçük cıvatalar kullanır.

Korozyon Koruması  – Tüm taban plakaları, bağlantı plakaları ve tırnaklar korozyonu önlemek için sıcak daldırma galvanizlidir. Bazı rakipler, kaynak sonrası soğuk hava spreyi boyası ile kaplanan kaplamasız çelik kullanırlar. Bunlar, parti kumaş tamamlanmadan önce, bazen çabuk paslanabilir.

Daha uzun kumaş ömrü  – Barınaklarımız, sığınaklarımızın uzunluğu ve kenarları boyunca kumaşın gerginliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, kumaşın rüzgârlarda çerçeveye karşı ucuz kumaş yapmasını önlemek için gerekli gerilim düzeyini yaratır. Diğer birçok sığınak, sığınağın uçları boyunca sadece ceplerde kablo kullanılarak uzunlukları boyunca gerilir. Bu, uygun gerginlik yaratmaz ve gerginlik eksikliği, kısaltılmış kumaş ömrüne yol açar.

Kurulum Kolaylığı  – Kumaş, mandallar ve kumaş kayışları kullanılarak gerilir. Bu, mümkün olan en kısa zamanda uygun gerilimi elde etmeyi kolaylaştırır. Bazı rakipler parti kumaş gerdirilmesi için dişli çubuk kullanırlar, bu da işlemin zaman kaybına neden olur ve kumaşa zarar verebilecek keskin bir tehlike oluşturur. Dişli çubuk ayrıca bir kasırga durumunda kapağı sökmeyi ve değiştirmeyi de zorlaştırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın