Bayan Şort Modelleri 2015

Her kadının gardırobunda kolaylık ve işlevsellik açısından herhangi bir başka şeyle karşılaştırmak zor bazı şort vardır. Görünüşte tüm 3basitliğine rağmen, onlar da moda yasalarına tabidir.

Sezonun uzun bacaklar ile çok güzel iyi rakamlar sahibine oturup olan ilgili biraz unutulmuş etekler, şortlar, vardır. Bu görsel etek-şort olduğu desen ve renk çeşitliliği rağmen, bacaklar hacmini artırmak Ancak, geniş kalçalar kadınlar için, onlar en iyi seçenek değildir.

Bu yıl, tüm klasik şort, gibi ilgili kalır. Bildiğiniz gibi, klasikler – Bu modelin popülerlik bu sezon korunmuş ve şort neden olan, ebedidir. O bel abartmış çünkü böyle bir şey, bir gömlek ya da bluz ve tunik ile kombine edilecek en iyi genellikle iş stili vurgular. Klasik modeller kısa ve bir ortalama uzunluğa sahip olabilir.

Ve yüksek bel ile kadınların şort hakkında biraz daha – bu tür modeller görsel bacak uzatmak ve bel daha ince hale çünkü bu sezon hafif bir artış kızlar için gerçek bir nimet olduğunu.

Çeşitli boylarda geniş model şort kıvrımlı şekil kadınlar için mükemmel bir seçim olabilir. Tasarımcılar rakamın dolgunluk bağlı giyim eşyasının uzunluğunu seçmenizi öneririz. Bu sezon geniş modeller koleksiyonları ve diğer moda markaları temsil edildi.

Belki de en uygun ve trendy şort, bu sezon üstleri ile modellerdir. Bu sıkı bir şekilde kurmak isteyen kadınlar için mükemmel bir seçimdir, 2ama romantizm ve sofistike yoksun değildir. Onlar mükemmel yüksek topuklu, herhangi bir ceket, gömlek ve bluzlar ile kombine olarak bu şort, evrensel çağrılabilir.

Kızlar, aktif bir yaşam tarzı için, spor şort kendi dolap mevcut olmalıdır. Bunlar doğal doku tiplerinin dikilmiş ve özgürce şekil oturmak 1gerekir. Ormanda yürür, piknikler ve spor şort sadece yeri doldurulamaz.

Kuşkusuz, hepsi aynı moda bu sezon adil seks çoğunun favori kot şort, kalacak ve popülerlik geride değil. Evrensel, çünkü hemen hemen her şey mükemmel gibi bu, şaşırtıcı değildir. Ayrıca, orijinal model, görüntü, çeşitli renklerde farklıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın