Sonbahar Trendleri

Sonbahar Trendleri. Şık ve modaya bu sezon bakmak istiyorsanız, en son trendlerini araştırmakla kendini adamak gerekir. Erkek tarzı 1giyim reddetmesi ya da “unisex” – Milano, New York, Londra ve Paris kamuoyuna ana odak takdim gösterir. 2014 yılında, kadınlık yükleme akciğerler bluz, elbise ve aksesuarları etkiler.

Trend tek: parlak renkler

Sonbahar Trendleri. Parlak mavi, seladonlar ve mavi gökyüzü – rengin ana krallarını bu yıl. Işık lavanta lila karanlık bu yılki moda ilgili renkte olduğu gibi, mor her tonunu seviyorum eğer şanslıysanız. Bu renk yelpazesi bu yıl çok popüler nakış, bulunabilir olduğunu. Ayrıca turuncu, sarı, kırmızı, kum, gri ve yeşil renklerin ilgili stilleri olacaktır.

Trend İki: Retro dönüşü

2Geçen yüzyılın geleneklerine temyiz – tasarımcıların ana resepsiyon. Modası geçmiş modası rağmen, iade, yeni, genç ve moda bizim annelerin bir sürü bulabilirsiniz. Özellikle endişe tozluk üzerinde geniş bir dip elbiseler, yüksek platform ayakkabılar, çiçek baskılar bulunmaktadır. Tasarımcılar seksenli asimetrisi ödünç ve üstleri ve kısaltılmış ceketler bunu uyguladık. Yine moda denim malzeme ve herhangi bir ürün haline – elbise, pantolon, aksesuar, ayakkabı.

Trend Üç: Olağanüstü gelecek

Sonbahar Trendleri. Fütüristik ana renkler parlak metalik altın olacak. deri veya delikli kumaş olmalı, aksesuarlar varlığını memnuniyetle karşıladı. Yeni sezonda, kızlar parlak ve sıradışı bakmak zorunda – Gerekli moda.

3Trend dört: tüm asgari tasarımcı basit bir kesim ayrıntıları bitirme minimum miktarda çeşitli modeller sundu. Yine uygun model pastel tonlar olur. Böyle bir giyim mükemmel iş bayanlar, emziren anneler ve rahatlık ve konfor seviyorum kadınlardır.

Trend Beş: İlave ayrıntılar

Sonbahar Trendleri. Yeni sezonda Barok ve Rönesans unsurlarını dönmesi bekleniyor. Skandal Gianni Versace kör taklit ediyor. Abartılı modeller, ancak, çarpıcı bayanlar karşı karşıya gelecek kürk ceket, ağır figürler, kristaller ve boncuklar, her şeyin bir fazlalık var.

Trend Altı: “Uzun Afrika’yı yaşamak!”

Sık sık moda dünyasında gündeme tema, dolap kızlar şimdi egzotik süs eşyaları pantolon, etek ya da çanta görünmelidir. Baskın renkleri turuncu, hardal, sarı, kırmızı ve mavi.

Baharın başlangıcı duygular ve küresel tasarımcının fikirleri bir patlama getirdi ve tüm insanlığın moda trendleri, yeni bir tur açtı. Model gardırop için giysi herhangi kadını anlamına gelir, tevazu ve parlaklık birleştirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın