Boncuk İşlemeli Kumaş

HER TÜRLÜ KUMAŞ - İPLİK - ALIYORUZ. 0536 336 43 43 PARTİ * KUMAŞ * İPLİK * ALMAK BİZİM İŞİMİZ. Bizden Fiyat Almadan Kumaş Satmayınız.

Boncuk İşlemeli Kumaş. Boncuk tam size gerçek yaratıcısı hissediyorum sağlayacak benzersiz malzemelerdir. Ve farklı tahıl çeşitli

Boncuk İşlemeli Kumaş
Boncuk İşlemeli Kumaş

oluşturulabilir bir kişiyi aramak nasıl başka boncuklu sanat mevcut eserleri?! Bu malzemenin ilk kez ortaya çıktığında nereye ve biliyor musunuz? Eğer kendi moda koleksiyonlarında kullanmaya ne tasarımcıların biliyor musunuz? Parça Kumaş Alanlar. Biz bu soruların yanıtlarını vermek!

Kumaş Alanlar. Boncuk nakış desen yapmaya başladığımda  tamamen . Gitmem gereken tek şey, ve gibi insanlar tarafından yapılan boncuk nakışı mücevheratlarının inanılmaz resimleriydi. Parça Kumaş Alanlar. Boncuk nakışı ipuçları ve teknikleri ile iyi, iyi yazılmış talimatlar gerçekten yoktu. Öyleyse öğrendiklerimin çoğu deneme yanılma yoluyla geçti – çok ve çok hatalar!

Boncuk İşlemeli KumaşKumaş Satışı. Boncuk İşlemeli Kumaş. Başlangıçta, boncuk desenler aracımın parlak beyazı bitmiş parçalarımdan geçtiğinde hayal kırıklığına uğrayacağım. Koyu renkli boncuk renklerini kullanmak neredeyse her zaman başarısızlık için benim için bir reçeteydi ve vazgeçmek istemem için yetti. Sonunda beyaz nakış ortamımı nasıl boyayacağımı öğrendim, ama dağınıktı ve çok fazla zaman aldı.

Kumaş Alanlar. Boncuklu nakış sıranız biraz hantal görünüyorsa, asla korkmayın. Parça Kumaş Alanlar. Her satırı bitirdikten sonra ipliğinizi boncuklardan bir veya iki kez çalıştırmayı deneyin. Ekstra iplik, o boncuk deliklerini doldurmaya yardımcı olur ve onları iyi küçük Boncuk İşlemeli Kumaştohum boncuk askerleri gibi düz olarak sıraya sokar!

Kumaş Alanlar. Boncuk İşlemeli Kumaş. Sonra geçen yaz keşfettim ! Sorun çözüldü! Sadece kalınlığını ve dayanıklılığını sevmekle kalmamakla kalmaz, küçük bir işletme tarafından yapılan bir üründür seviyorum. Kumaş SatışıVe güzel renkler bana boncuk nakış ortamının geniş bölümlerini dikişle gösterdiğim yerden parçalar yaratmam için ilham veriyor!

Boncuk İşlemeli Kumaş. Kumaş SatışıHarika boncuk nakış yapma sırlarını bilmek istersen, başlamak için en iyi beş numaram burada. Ancak uyarılacak olursak: Boncuk nakış mücevheratının muhteşem parçalarını üretmeye başladıktan sonra, durmak istemeyeceksiniz!

İğne İpliğinde sıkça sorulan bir soru, el nakış projeleri için hangi kumaş seçeceğidir.

Boncuk İşlemeli KumaşKumaş Alan. Boncuk İşlemeli Kumaş. Biz (daha önce el nakışı için özel zemin kumaşları test hakkında konuştuk burada ve burada nakış defalarca için biz tartıştığımız örneğin,) keten ( burada ve burada onlara bilgi bir sürü iki makaleleri vardır), ve biz ‘ Nakış için uygun kumaşlardan oluşan bir koleksiyon toplamak için görüşmeler yaptık , ancak nakış konusunda hepimiz sohbet ettiğimiz yıllar boyunca, özellikle el nakışları için bir zemin kumaşında neyi aradım hiç belirtmedim.

HER TÜRLÜ KUMAŞ - İPLİK - ALIYORUZ. 0536 336 43 43 PARTİ * KUMAŞ * İPLİK * ALMAK BİZİM İŞİMİZ. Bizden Fiyat Almadan Kumaş Satmayınız.Kumaş Alan. Bugün bunu yapacağımı ve tartışmaya açacağımı düşündüm. Çoğu nakış işlemcisinin en sevdikleri kumaşları vardır; bu nedenle, yüzey nakışı için kullanmayı sevdiğiniz kumaşlar, yüzey nakışı projeleri için kaçınan kumaşlar ve düşüncelerinizin arkasındaki nedenler ve nedenler hakkında bilgi almak isterim.

Kumaş Alan. Boncuk İşlemeli Kumaş. Yüzey işlemede genellikle eğri çizgiler ve akıcı çizgiler bulunduğundan düz kıvrımları işlemenizi sağlayacak bir kumaş seçmeniz mantıklı olur.

Eğri çizgilerin yanı sıra, yüzey nakışı sıklıkla sıkı dikiş gerektiren dolu alanlar içerir. Düşünün ki: saten dikiş, uzun ve kısa dikiş doldurma.

Boncuk İşlemeli Kumaş. Bu tip dikişe uyum sağlamak için, tam bir örgü olan kumaşın en iyisi. Tam dokumayla, kumaşın çözgü ve atkı iplikleri, aralarında belirgin boşluk bırakmadan yüzeyini doldurur. Açık, havadar, havlu kumaş üzerinde yapılabilecek çok hassas dikişler için istisnalar yapılır, ancak çoğu yüzey nakışı stili için, tam bir örgü olan bir yüzey en iyi şekilde yararlanacaktır.

Sayılan işler (çapraz dikiş, karanlık işler, ve benzeri sayılır), yüzey nakışı ile çözgü ve atkı iplikleri kesişmelerinde küçük delikler bulunan düz HER TÜRLÜ KUMAŞ - İPLİK - ALIYORUZ. 0536 336 43 43 PARTİ * KUMAŞ * İPLİK * ALMAK BİZİM İŞİMİZ. Bizden Fiyat Almadan Kumaş Satmayınız.dokuma kumaştan faydalanırken, bu aralık istenen değildir.

Boncuk İşlemeli Kumaş.  Tam bir örgü olan bir kumaş tercih ediyorum, yani çözgü ve atkı iplikleri, çözgü ve atkı iplikleri arasında gözle görülür boşluklara veya düzensiz boşluk bırakmadan kumaş yüzeyini dolduruyor.

Yüzey işi için genellikle sayılı iğne işi için yapılan kumaşlardan (çapraz dikiş, karanlık işler, Hardanger ve benzeri şeylerden) kaçınırım. Bu kumaşların dikiş yerleri var, ancak genellikle yüzey nakışlarında tipik olan pürüzsüz, akıcı çizgiler oluşturmak için elverişli değildirler ve çözgü ve atkı iplikleri aralığı, tam olarak istediğiniz yere dikiş yerleştirmeyi zorlaştırır gitmek.

Örgü yapısına da dikkat ediyorum. Örme kumaşlar (keten dokuma gibi), saten örgüler ve benzerleri özellikle daha ağır bir kumaş istenildiğinde nakış için mükemmeldir. Ancak bazı nakış türleri (örneğin çizilmiş iplik işi) belirli örgüler üzerinde çalışmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın