Elbiselik Parça Kumaş.

Elbiselik Parça Kumaş.

Parça Kumaş AlanlarViskon. Onlar yüzünden iplik kalınlığı iç içe daha belirgindir. Viskon kolayca büzülme eğilimli, buruşuk. Dezavantajı: Büyük dilimler Detaylar için iplikler. Viskon şifon – asil bir mat parlaklığı ile aydınlık, yarı saydam, akan kumaş. Kumaş Elbiselik Parça Kumaş.Alanlar. Bu kolay “suluboya” desen, hoş, ipeksi dokusu ve onu satın almak için yeteneği ve kumaş arkadaşı ile etkileyicidir. Kumaş Alanlar. Büyük bir seçenek – bluz ve bu dokuların üst. Kumaş Alanlar. Yün ve için şık ve rahat giysiler için uygundur sentetikler ilavesi ile Viskon. mütevazi ve arıtma etkisi mat yüzey saydam uçlar şeritler ile birlikte olan bir homojen olmayan bir yapı oluşturur. Ne programı parlaklık, ama oldukça zarif görünüyor. Kumaş Satışı.

Kumaş Alanlar. Jersey – nazikçe vücudu okşamak örme ince yumuşak malzeme.  Kumaş Alanlar. Elbiseler, etekler, ceketler, jarse hafifçe düşmesine malzemenin yeteneği sayesinde harika görünüyorsun. bir bavul bile uzun kalmak tahammül etmek kolay ve özel bakım gerektirmez: Jersey de çok pratik. “Beta-jersey” –   Kumaş Alanlar. ile altın ve gümüş yoğun malzeme bir mayo için ilginç olabilir. Bu doku çok pratik değil, ama bunun dışında bir bikini, kesinlikle plaj kraliçesi olacak!

Parça Kumaş AlanlarJakarlı – örgü çeşitli alternatifler bir desen tüm dokularda, kolektif bir isim.  Kumaş Alanlar. Mat ve parlak, aydınlık ve karanlık – – Farklı ipliklerin kullanılması etkisini artırır. Kumaş değişik olabilir, fakat “Jakar” başlığında mevcut ise, o zaman kesinlikle belirgin büyük bir desen ile bir kumaştır.

Georgette – hafif, çok ince, saydam kumaş, sert bir dokunuş. Krep georgette benzer Bu kumaş. Onun dikiş bayanlar elbise fantezi itibaren, bluz.

Elbiselik Parça Kumaş.
Elbiselik Parça Kumaş.

Kumaş Satışı.

Kumaş Alan. Krep – karakteristik grenli yüzeye sahip bükülmüş (krep) ipliklerden tüm kumaşlar ve özel krep dokuma kumaşlar için ortak bir isim. Kumaş Alan. Pamuk krep dikiş gömlek, yatak ve kıyafeti, elbise, bluz. Yün krep elbiseler, bluzlar için uygundur. Krep saten – iyi kalın bez dökümlü. Krep sağ tarafı – (saten benzeyen) pürüzsüz ve parlak, ters örgü saten – mat, kaba bir yüzeye sahip. Bu etki, bir model vurgulanmalıdır olabilir. Örneğin, bir pürüzsüz bir yüzey krep kullanın – saten dekorasyonu için. Kumaş Alan. Pürüzsüz, “ön” – ya da bir takım kumaş ceket ve etek mat “yanlış” bir yüzey seçin ve üst için yapmak. Krep-Şifon – saydam doku karakteristik yapıya sahip, klasik şifon, krep daha yoğundur. Parça Kumaş Alanlar. Moss – krep yoğunluğu doku bazı türleri oldukça şeffaf, farklı. Bu ihtiyatlı bir parıldayan parlak vardır. mütevazı abiye ve takım elbise için uygundur. Krep-Georgette – krep de daha parlak ipek kumaş, ince, saydam. Farklı sertlik, esneklik, akışkanlık. Onların bu doku dekorasyon için kullanılan bluz, elbise, dikmek. çift krep – karakteristik grenli yüzeye sahip oldukça yoğun, hafif kumaş. Bu klasik kumaş – Plastik, sürgülü – mat ya da hafifçe parıldayan olabilir. Bu yaz Elbiselik Parça Kumaş.ve bu tür olarak zarif geniş akan pantolon için çok iyidir. Kumaş Satışı.

Krep de  – orta parlaklık ile ipek kumaş, ince taneli bir yüzey. Bluz için uygundur, elbiseler.

Parça Kumaş Alanlar. Keten. ifade kabartma yüzeyli Bu dayanıklı, düşük streç kumaşlar, higroskopik. Bir kural olarak, giyim GRUP kumaş keten olarak saf formda kullanılır. Genellikle vardır. Bu yünlü, güzel kumaş.ezilmiş değil, şeklini korur, ancak aşağıda higroskopik vardır. viskon keten. İpeksi kumaş, iyi, higroskopik, ancak kolayca ezilmiş asmak. Keten ve ipek – pozitif özelliklerini birleştiren bir kumaş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın