Dantel Modası

Dantel – Uzun aynı zamanda kadınların kendi masum hassasiyet ve gizem çekti fatura. Süslü tasarımlar olarak kadınsı ve zayıf yabancı 3taklit bile birkaç dakika içinde en takdir ediliyor. Dantel dantel ve iç için “dantel” fikir aksesuarlar ne 2015 yılında bir dantelli doku giymek öğrenmek için 2017 trendleri, biridir, bizim makaleye bakın.

Eğilimler 2017: Dantel. Bu 2017 yılında en önemli eğilimleri gibi bakmak şekilde nasıl şeyler giymek için?

Daha taze “keten” trendi, anıları moda kadın kent sokaklarında güvenle dolaşmak için izin ve zaman değil, sadece giysileri daha iç çamaşırı benzeyen büyük bir dolap çözümünde. Dantel “iç çamaşırı” trendin bir parçası olmuştur son yıllarda. Bugün, rol dantel, dantel değiştirir ve doku en uygun trendleri 2016-2017 hizmetine geliyor.

4Önemli biri 2017 yılında eğilimleri ve kimlik özellikleri 2017 yılında moda bir baskı «olan şemsiye »). Bir yerde naif motif baskılar “Ginem” rustik gelişmişliği sakini görünebilir. Baskılar dantel olacaktır aydınlatın. Romantizm peçe kazanç renkleri ve genel görüntünün hücrelerin birinde tonunu maç olacak (örneğin, üst veya etek veya pantolon) şey varlığı ile gardırop topluluk uygulamak.

12Yarı saydam dokular – 2017 dantel kumaş trendlerinden biri, yanı sıra bu eğilimin olası tekabül. O şeffaflık ölçülü olmalıdır hatırlamak her zaman önemlidir. Dantel elbise çalışıyor, ona bağlı kapağa özellikle dikkat edin. Kapak dantel dolap ten renkli olabilir dantel renk olarak aynı olabilir (bu durumda, gölge kapağı cildinizin gölge uyduğundan emin olun) veya zıt dantel doku. Ne olursa olsun, seçilen seçeneğin, dantel iç çamaşırı göstermek olmamalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın