Dantel Örneği

Örgü deneyimli olduğuna inanılmaktadır, ama onunla aynı fikirde olamaz. Örneğin, birçok kolayca yaprak veya çiçek ve boyama tüm unsurların bağlantısını bağlantı mümkün 1olacaktır sabır sadece bir konudur. Eğer varsa, o zaman denemek gerekir! Ben sonuç daha hepsinden daha çaba her zaman söylemek ve böyle güzellik uğruna denemeye değer olmalıdır. Kendiniz için Yargıç.

İrlandalı dantel, birbirleriyle motifleri ile bağlanmak için çeşitli yollar vardır. Ürünün montajı sırasında genellikle farklı tekniklerin kullanımı

olduğunda basit 1. ilk bakışta, bu elemanları çalışmaları esnasında birbirine bağlantılıdır . Bu bir motif ve ilk takmak için ikinci güdüsü son satıra sırasında bağlantı gereklidir. Birkaç büyük motifler bağlamak ve para cezası örme sürecinde onlara katılabilirsiniz. Tüm eklemleri “dikkate” ilerlemek için gerekli olan, ancak küçük, homojen motiflerin 4oluşturduğu sayfasında küçük bir bileşime giderken toplanma bu yöntem uygundur çünkü hepsi çok tuval, oldukça zor olacaktır toplayın.

Onların sabır emin değilseniz ve ben o güzel motifleri ile planlarımız tamamlayacak şüphe varsa, büyük motifler örme çalışın.

Zaman 2. dizgi dantel en sık kullanılan yöntemdir motifleri ızgara ile bağlanır. Motifler kompozisyonu ortaya koydu ve aralarındaki boşluklar örme ve motifler internete bağlı olan 2net dolu: Bu gibi görünüyor. Bu aynı “boşluk” her zaman belirsiz şeklidir olması nedeniyle, onlar her zamanki normal ızgara doldurmak zordur: sığır filetosu örgü veya ızgara hücresi. Bu motifler etrafında akar nedenle, örgü çok farklı olabilir gerçeğine rağmen, bu, farklı yönlerde, eşit olmayan hücrelerin ve hangi serbestçe uygun sözde düzensiz ızgara kullanmak için en uygun olduğunu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın