Güpür Kumaş Gipür Elbiseler

Dantel tığ örgü Başlarken, öncelikle kendileri için bir fikir, gelecekteki ürünün bir görüntü şekli. Dövme, grafik görüntü tarafından görülen kumaş üzerinde çizim – Ve burada o 3sizin örme, giyim herhangi bir ilişki yoktu bile hazır bir dergi model, ya da ünlü tasarımcı modeli, katalogdan bir model olup olmadığı ve kapalı itmek için bir şey gerekli değildir demir kapılar, takı, doğa, orman, çevremizdeki çiçekler. Kısacası, bunu yaratmak arzusu olacak şey, ilham olabilir. Ben zarif ceket yapmaya karar hangi eller eşarp, içine düştü, tabii ki, elbette kumaş ve örme, benim en sevdiğim dizgi dantel birleştirmek istedim.

Ben eşarp mümkün değildir ki başarıyla çiçek almak varsayarak yaşıyorum, bu yüzden tek bir renk güvenmek karar: hemen her şeyi çok yönlü, uygun – siyah. Ve siyah dantel ve kumaş fikri kombinasyonu kez – sadece neye ihtiyacınız. Yavaş dantel çeşitli inceleyen bu fikir üzerinde çalışıyor, ben hemen her dantel, geçmiş yüzyılların nadir dantel müzesi, ya 4da en basit kumaş, dantel  olup olmadığı “modern üretim” fikir ve buluşları bir kuyu gizler kendini keşif için yol boyunca yapılan.

Dantel kumaş fabrikası üretimi, genellikle kumaş mağazaları görmek – Ben “klasik dantel” nin genel anlamda taklit dantel  fikri üzerine durdu. Kendim için, ben, ikinci aynı türde yeterli (tüm sonra, öncelikle bir kumaş) desen damgalı tekrarlayarak, hepsi ilk etapta birleşmiş veri kumaşların, sonsuz çeşitliliği rağmen, bu belirlenir ve benzer motifler iddiasız 5bulunan kombinasyon. Yani Hiçbir tüm bileşiminde arsa hatları, sıkışık, telkari, ağırlıklı motifler anlamsal yük karmaşık düzeydedir. Her şey güzel oldukça basit ve aynı zamanda. Ayrıca, bu nedenlerle, kabartma gereken tanımları bir dantel ile tutarlı olan, kaldırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın