Denim Parçası Alanlar Parça Denim Kumaş

denim kumaş alanlar, denim kumaş satan, denim parçası, likralı denim kumaş, pamuklu denim kumaş, parça demim kumaş alanlar, Parça denim, parça denim kumaş alan, polyester denim kumaş, ucuz denim kumaş,pamuklu denim alan,spot denim,stok denim,parti denim,likralı denim,

Denim kumaş alanlar, denim kumaş satan, denim parçası, likralı denim kumaş, pamuklu denim kumaş, parça demim kumaş alanlar, Parça denim, parça denim kumaş alan, polyester denim kumaş, ucuz denim kumaş,pamuklu denim alan,spot denim,stok denim,parti denim,likralı denim.

Kot pantolonlar neredeyse her gün giydiğimiz ve ikinci bir deri gibi davrandığımız bir giysi. Kendinize ucuz kumaşlar alın ve kendiniz tasarlayın!

Hepimiz bize uygun kot pantolon bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve bu bizim tarzımız ve istediğimiz kotun rengi. Peki, neden kendi kot pantolonunuzu ucuz kumaşlarla tam olarak nasıl istediğinizi yapmıyorsunuz ?

Rahat, dayanıklı ve çok yönlü, kot pantolon 50 yılı aşkın bir süredir moda bir elyaf olmuştur.

Bununla birlikte, bir modelin vücuduna sahip olacak kadar şanslı değilseniz, kot almak bir kabus olabilir.

top başı kot kumaş top başı denim kumaş ucuz kot kumaş metraj kot metraj denim kumaş

Mükemmel görünen ve mükemmel görünen bir kot pantolon bulmadan önce test cihazları arasında çok zaman harcamanız gerekebilir.

Parça kot alanlar

Ayrıca, sınırlı bir bütçeniz varsa, mükemmel pantolon bulmak daha da karmaşıktır, çünkü kot pantolonun, özellikle tasarımcı kot pantolonun fiyatı son yıllarda önemli ölçüde artmıştır.

Bununla birlikte, ucuz kumaşlarla kendi kotlarınızı oluşturabilir ve mağazalarda ödeyeceğinizden daha ucuza en sevdiğiniz kot pantolonlara sahip olabilirsiniz.

İşte kendi kot pantolonunuzu oluşturmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları.

Ölçümlerinizi yapın

Ucuz kumaşlarla kot yapmak için en önemli önlemler beliniz ve kalçalarınızdır.

Yan dikişlerin değiştirilmesi genellikle oldukça kolay olsa da, kalçanın boyutunu değiştirmek zor olabilir, bu nedenle doğru önlemleri aldığınızdan emin olun.

Kalçalarınızı en geniş noktadan, genellikle belden 20.3 cm veya 22.9 cm aşağıda ölçün. Doğru ölçüm boyutunu bulmak için bu ölçümleri kullanabilirsiniz.

Çoğu çevrimiçi desen, çok çeşitli boyutlarda kullanım için uygundur, bu nedenle seçtiğiniz desendeki aralığın boyutunuzu içerdiğinden emin olmanız yeterlidir.

Beğendiğiniz bir desen seçin

Herhangi bir dikiş projesine gelince, doğru desenle başlamalısınız. Çevrimiçi olarak çok sayıda desen veya herhangi bir kumaş mağazasında bulabilirsiniz.

Her türlü pantolon için desenler yararlı olabilir, ancak ne yaptığınızı biliyorsanız. Bu ilk kot projenizse, kesinlikle kot için özel olarak tasarlanmış bir desen kullanmak isteyeceksiniz.

Deseni vücudunuza göre ayarlayın

Belden kalçalara ve bacaklara ve kasıklara kadar çeşitli noktalarda birkaç önlem almalısınız.

Ölçümlerinizi modelin ölçümleriyle karşılaştırın ve gerekirse modeli değiştirin. Ayrıca, doğru bacak uzunluğu için deseni değiştirin.

Ucuz kumaşlarınızı seçin

Ucuz kumaşlarınızı seçerken dikkatli olun , çünkü birçok kot pantolon kot pantolon için çok incedir.

Ucuz kumaşlar için de birçok renk mevcuttur , ancak kumaşı istediğiniz gibi boyayabilirsiniz. İndigo boyama kot pantolon kumaşları için geleneksel bir renktir.

Pamuklu denim

Dolabınızı açın, muhtemelen bir pamuklu denim serge bulacaksınız. Serge denim geleneksel denimdir.

Kot Parçası Alanlar.

% 100 pamuk serge ile yapılır. Bu tür ucuz kumaşlar diyagonal bir desene sahiptir ve yoğunlukları ve mukavemetleri ile iyi bilinir.

Denim genellikle diğer dokularla karışır.

Ham denim

Koyu kotuna dokun. Kumaş dokunuşa pürüzlü ise, özellikle yeni olduğunda, ham denimdir.

Ham denim karanlık, yıpranmış görünmüyor, sert ve çok dayanıklı.

Ne kadar çok kullanırsanız, o kadar yumuşar ve rengi kaybolur.

Kenar denim (selvage)

Kenar kotunun yumuşak kenarları ve sıkı bir örgüsü vardır.

Bu kumaş türü, diğer ekonomik denim kumaş türlerinden daha pahalıdır ve eski tezgahlarda üretilir, bu nedenle daha fazla imalat süresi gerektirir.

Elastik denim likralı kot kumaş

Elastik denim şüphesiz en rahat olanıdır. Geleneksel olana çok benzer, ancak aynı zamanda ucuz spandex kumaşa sahiptir.

Sert olmadığı için gerilir ve diğer denim türlerinden daha fazla özgürlükle hareket edebilirsiniz.

Polyester denim

En resmi denim polyesterdir. Yıkanması kolaydır, hafiftir ve kırışıklıklara karşı çok dayanıklıdır.

Rahat kıyafetler giyebileceğiniz Cuma günleri iş yerinde giymek için en uygun ucuz kumaş türüdür . Profesyonel bakarken kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Rami Denim (Rami)

denim kumaş alanlar, denim kumaş satan, denim parçası, likralı denim kumaş, pamuklu denim kumaş, parça demim kumaş alanlar, Parça denim, parça denim kumaş alan, polyester denim kumaş, ucuz denim kumaş,pamuklu denim alan,spot denim,stok denim,parti denim,likralı denim,

Rami denim bakteri ve küflere karşı dayanıklıdır. Genellikle pamuk, polyester ve spandeks gibi diğer ucuz kumaşlarla karıştırılır.

Diğer ucuz kumaşlarla karıştırıldığında , rami kot kırışıklıklara karşı dayanıklı hale gelir. Bu tip denim şeklini korur ve yıkandığında küçülmez.

Organik denim

% 100 organik pamuktan üretilmiştir ve dünyayı kurtarmaya yardımcı olan yararlı bir ekolojik ürün olarak tasarlanmıştır.

Pamuk tüketimi ve böcek ilacı kullanımı artmaya devam ederse, gezegene geri dönüşü olmayan bir şekilde zarar verebilir.

Organik denim üretildiğinde kimyasalların kullanımı tamamen hariç tutulur. Bunlar patates nişastası gibi doğal seçeneklerle değiştirilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın