Keten Satın Alanlar Keten Kumaş Alanlar

Keten satın alan,keten satın alanlar,parti keten alan,parti keten alanlar,stok keten alan,stok keten alanlar,keten kumaş satın alan,keten kumaş satın alanlar,parti keten kumaş alan,parti keten kumaş alanlar,stok keten kumaş alanlar,stok keten kumaş alan,spot keten kumaş alan,spot keten kumaş satın alanlar,parça keten kumaş alan,keten parçası alanlar,

Keten satın alan,keten satın alanlar,parti keten alan,parti keten alanlar,stok keten alan,stok keten alanlar,keten kumaş satın alan,keten kumaş satın alanlar,parti keten kumaş alan,parti keten kumaş alanlar,stok keten kumaş alanlar,stok keten kumaş alan,spot keten kumaş alan,spot keten kumaş satın alanlar,parça keten kumaş alan,keten parçası alanlar.

Kumaş.

 Bir kumaş, dokunulduğunda veya başka yollarla birleştirildiğinde iplikler veya liflerin tutarlı bir şekilde birleşmesinden kaynaklanan esnek bir lamine yapıdır. İpliklerden dokuma kumaş üreten endüstriye genellikle örme denir.

Bir kumaş nasıl üretilir?

Kumaş dokuma, örgülü veya keçe tipinde üretilmektedir. Kumaş yapmak için en yaygın kullanılan doğal lifler: keten, yün, pamuk ve ipek. En yaygın kullanılan sentetik polyesterdir.

Elyaflar ipliğe (bükülmüş) dönüştürülür, konilere yuvarlanır, daha sonra kumaşı dokumak için dokuma tezgahının yanına yerleştirilir.

Keten Kumaşların Kullanım Alanları.

Keten Kumaş Alan Ucuz Kumaş
Keten Kumaş Alan Ucuz Kumaş

 Bu kumaşın çoklu özellikleri ve ketenleri metreyle yazdırabilme ve basma kolaylığı sayesinde Keten ile yapılan sonsuz ürünler var. En yaygın kullanım alanları:

Döşeme

Perdeler için keten kumaş

Keten giysiler: takım elbise, ceket, elbise, bluz, pantolon ve daha fazlası

Yatak çarşafları ve çarşaflar

Havlu

Çay havluları

Duvar Kağıdı

Keten peçeteler

Zemin paspasları

Mobilya kumaşları

Bavullar

Dikiş iplikleri

Özellikleri

Keten lifleri, bitki kaynaklı tüm lifler arasında en güçlü olduğu öne çıkar. Bu kumaş ayrıca kullanım ve yıkamadan sonra yumuşaklık kazanır ve nefes alabilirliği sayesinde giyilmesi çok rahattır. Keten lifi havayı tutmaz veya engellemez, ayrıca yalıtım özellikleri yoktur, bu da yazlık giysiler için mükemmel bir kumaş haline getirerek çok hoş bir tazelik sağlar. Termostatiktir ve vücudu sıcak ortamlara alıştırır. Bu nedenle keten çarşaflar sıcak iklimlerde pamuklu çarşaflardan çok daha iyi dinlenmenize izin verir.

Keten lifi, ağırlığının% 20’sine kadar nem veya ter emer ve dokunana kadar kuruyana kadar atmosfere salar. Dokunun hafifliği ayrıca vücuda batmasını önler; Ayrılma, daha hızlı kuruma ve terlemeyi ortadan kaldırma eğilimi bile vardır. Ek olarak, iplikleri serbest bırakmaz ve cilt ile temas halinde batmaz.

Kumaş Parçası Alan. Kumaş Satın Alanlar.

Aşınmaya ve kire çok iyi direnç gösteren bir kumaştır. Lekeleri çok fazla emmez, pamuktan daha düşük bir sıcaklıkta yıkanmasına izin verir. Rustik keten kumaştan üretilen ürünler, birçok nesil için iyi durumda kaldıkları için bir yatırım olarak kabul edilir. Kullanım ve yıkamadan sonra daha fazla yumuşaklık ve konfor kazandıran dayanıklı ve pratik bir kumaştır.

Keten Kumaşların Avantajları

Pratik olarak, daha önce keşfetmiş olabileceğiniz gibi, bu kumaşın tüm özelliklerinin avantaj olduğunu söyleyebiliriz. Bu, büyük bir direnç, dayanıklılık, nefes alabilen ve taze bir kumaştır; yazlık giysiler için veya kaşmir gibi diğer elyaflarla karıştırıldığında yılın herhangi bir zamanı için ideal; ve sıcak iklimlerde yataklar için idealdir. Ek olarak, keten tohumu, daha iyi ve hatta tıbbi avantajlar uyumanıza yardımcı olan özelliklere sahip olduğuna inanılmaktadır, çünkü bandajda doku kullanımında kan sıvısını uyarır ve bakterilerin nüfuzunu önler.

Parti İplik Alanlar.

Keten satın alan,keten satın alanlar,parti keten alan,parti keten alanlar,stok keten alan,stok keten alanlar,keten kumaş satın alan,keten kumaş satın alanlar,parti keten kumaş alan,parti keten kumaş alanlar,stok keten kumaş alanlar,stok keten kumaş alan,spot keten kumaş alan,spot keten kumaş satın alanlar,parça keten kumaş alan,keten parçası alanlar,

Kumaşın yüzeyi, fildişi, bej ve gri tonlarında değişen doğal renklerle, buharla ve buharsız ütülemeye iyi cevap verir ve neredeyse parlak bir yüzey elde eder. Mikropların ona zarar veremeyeceğine ve neme karşı da dirençli olduğuna inanılmaktadır. Gevşek veya doğal esnekliği olmamasına rağmen, aşınmaya sorunsuz bir şekilde direnir ve doğal emici özellikleri sayesinde, uzun süre çok fazla renk emerek boyamak ve yazdırmak gerçekten kolay bir kumaştır.

Öte yandan, Sürdürülebilir Moda’da kilit bir faktör olan çevre dostu bir ekolojik kumaştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın