Emprime Kumaş

Özellikler baskılı kumaş

Biz “baskılı kumaş” bir arada duyduğunuzda anlamıyla malzemeye deseni ile doludur kafamda, bir resim var. Emprime kumaş görünüyor 1ve ne olur yol nedir?

Baskılı kumaş olarak adlandırılan bu tür çünkü baskı ile uygulanan görüntü. Başlangıçta, bu elle yapıldığını, ancak zamanla, teknolojik ilerleme gelişmesiyle birlikte, rakam tkanepechatayuschimi makineleri uygulanmaya başlandı.

Eski  kendi baskılı kumaşlar yoktu – onlar İtalya ve Almanya’dan getirildi. Yağlı boya, gümüş ya da altın tozu, ve hatta bazen buzlu cam uygulamalı rakamlar. Sözde “naboek” (yani, baskılı kumaşlar) imalatı ahşap pullar kullanılır – genellikle yeterli gözleme kurulu oldu. Hit su ile onlar solmaya ve güneş olabilir – – onlar solmaya sıcak ışınlarına maruz yangın gibi bu tür kumaşların yıkama korkulan anlaşılmaktadır.

Modern üretim yöntemleri

2Günümüzde, baskılı kumaşlar, endüstriyel yöntemler ile özel olarak yapılır. Baz olabilir herhangi – pamuklu kumaşlar, keten, perdeler yoğun kumaş ve hatta hafif tül malzeme. Bu şekilde, model verme yapısının yok edilmez ve doku temel kalite azalmaz – böyle devam higroskopisite, nefes alma, mukavemet ve benzeri gibi.

Baskılı kumaş için bakım nasıl

Istenilen sıcaklıkta hem el ve makine ile yıkamaya uygun – Pamuklu ve keten kumaşlar için özel bakım gereklidir. Kumaş üzerine desen özellikle incelik ve kumaş ise – yüksek maliyeti, sizi kuru temizleme çevrildiğinde kuru temizleme ya da özel araçlarla prosedürü yürütmek öneririz.

Genellikle belli bir materyalin tanımı biraz garip ifade bulunursa “baskılı kumaş”. Nedir, ne anlama geliyor? Aslında, her şey basit ve hikayenin içine biraz daha derin deşifre kolay olurdu.

3Baskılı kumaş – herhangi bir çizim neden bir kumaş.

“Basılı” sıfat kelime  dolgu” ve geliyor. İkinci bir zanaat – özel kurulları ile dolu malzeme üzerine çizim. Esasen şablonlar, boya (Bunların çoğu boya çivit mavi renk esas alınmıştır) olan tabletler, bir bez üzerine ortaya koydu ve en iyi kumaşın içine yemiş bir resim veya süs onları yendi.

Günümüzde, tabii ki, kurulları ile kimse sahiptir. Şekil özel presler ile ağ-yapıya uygulanmaktadır, ancak “kumaş baskılı” ve yaygın olarak kullanılmaktadır kalır.

Bezelye, çizgili, geometrik şekiller, soyut ya da minik çiçekler ve büyük (iri çiçekler, süs eşyaları, baskılar, bütün kompozisyon, vs.) oldukça küçük: Modern malzemelerde Çizimler çok farklı olabilir.

Kalitesiz yakmak ya da sık sık yıkamadan sonra güneşte solmaz, çünkü liflerin kalitesi ve boya sadece bakmak için gerekli olan dolgu ile kumaş ve giysiler seçerken. Böyle sorunları önleyebilmek ve uzun parlak resimlerle sizi mutlu ki düzgün ürün için bakım öğrenmek için. El yıkama ve özel bir deterjan gerektirebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın