Panama

Kumaş Panama elbiseler, bluzlar ile başlayan ve saçaklar ile biten, hemen hemen her yerde bulunabilir. Tabii ki, uygulama kalitesi, 4yoğunluk ve diğer parametrelere bağlıdır.

Bu isim altında pamuklu ve yünlü kumaşlar kullanılabilir boyalı. Dokunarak onlar yumuşak, güzel ve biraz benzer paspas. Her şeyden önce, açıkça görülebilir sendeleyerek dikdörtgenler hangi yüzey – çift sayesinde veya üçlü örgü kurdu. Bu pamuk malzemeden güzel bluz yapmak ve daha yoğun yün kostümleri yapmak için kullanılır.

Malzeme tipleri

– Doğal ve sentetik elyafın bir karışımından kumaş, pamuk, polyester veya akrilik, farklı bir elastikiyet ve şekil tutma kabiliyetidir. Bu Mobilya kapakları, yüksek kaliteli masa örtüleri, peçeteler, mutfaktan geliyor. Ve tabii ki, perdeler, ziyafet salonları tasarımında kullanılan çeşitli dekoratif öğeler.

% 60 pamuk ve% 40 polyester mobilya kumaşı oluşur Panama Yaşam. Çeşitli renklerde mevcuttur, döşemeli mobilya üretiminde vazgeçilmez bir unsurdur.

3Gönderen Panama Streç modern ve şık bir giysi dikti. Bir takım Baş, ek olarak, ürünün kullanımı çok kolaydır, çok zarif görünüyor Dışarıdan cazibesini kaybetmez uzun süre geri alınamaz.

Gibi malzemenin bu tür bulunmaktadır PANAMA 900, daha yüksek yoğunluk ve elastikiyet. Angara, tenis kortları, buz pateni pisti, tente – kullanıldığı yerin tam listesi. O oldukça şiddetli soğuğunda korkmayan, hatta kar ve kuvvetli rüzgar bir yüke dayanıklı.

Pamuklu kumaş yüksek seviyeleri  PANAMA STREÇ, kumaş nefes emer ve nemi giderir: aşınma yüksek konfor seviyesi sağlar.

Kumaş  PANAMA STRETCH  nedeniyle özel bir büküm iplik elde ve ürün çorap ömrü boyunca kaydedilen mekanik streç,% 12 varan 1elastikiyet ördek giysiler verir. Bu giymek için daha fazla konfor ve rahatlık verir ve çekici bir görünüm kostüm korur – giysi gergin ve her zaman şeklini korur değildir.

Kumaş sık yıkama için önerilir dikkat çekicidir ve bu ürünün görünümünü etkilemez – takım elbise, mükemmel şekli tutar, renkler canlı ve parlak kalır. Genişletilmiş formda kurutulduğunda Finish “bakımı kolay” elbise ütülü değil sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın