Evde Gömlek Temizliği

: Evde gömleği kendiniz yıkayın

Eğer sadece gömlek yıkanır nasıl biraz üzerinde daha fazla denetim isterseniz size kuru temizleyici güven, ya da 333yoksa, evde elbise gömlek yıkamak isteyebilirsiniz. Biz gerçekten bu seçeneği gibi, ama çok düzgün yapmak için biraz zaman gerektirir ve sizin açınızdan bakım. En iyi sonuçlar için aşağıdaki adımları izleyin:

Evde Gömlek Temizliği. Gömlek hazırlayarak başlayın. Manşet düğmeleri ve herhangi bir yaka düğmeleri dahil olmak üzere, tüm düğmeler düğmelerini. Onları varsa herhangi bir yaka kalır çıkarın ve güvenli bir yere koyun.

Dikkatle onları içine biraz deterjan çalışarak herhangi lekeleri ön tedavi, ya da daha iyisi nokta temizleme bir leke çıkarıcı kalem ile onları.

000Çamaşır makinenizi ayarlayın: Bir ince veya hafif gömlek aşınmayı asgariye indirmeye kullanmak için Hassas döngüsü. Gömlek daha ağır bir görev kumaştan, ya da özellikle kirli ise sizin için tercih edebilir normal döngüsü. Beyazlar ve açık renkler sıcak su kullanabilirsiniz. Eğer solmaya istemiyorum koyu renkli gömlekler soğuk su ile yıkanmalıdır. Senin gömlek içine kanama olabilir cesur renkler ile diğer çamaşır öğeleri eklemek için özen gösterin.

Bu gömleğin rengine uygun, Tam gibi yüksek kaliteli deterjan kullanın. Birçok gömlek kumaşlar renginin bozulmasına neden olur, bu da esaslı klor Hiçbir deterjan veya temizlik kullandığınızdan emin olmamak.

Çamaşır makinesinde gömlek yıkayın ve sonra sıkma giysi dışında suyun çoğu ovuşturun edelim.

222Bu yoğun kırışıklıklar gömlek içine kurur önce derhal bunları kaldırmak isteyeceksiniz gömlek sıkıca çamaşır makinesinde buruşuk olacaktır. Gömlek asmak ya da kuru hava, böylece onları yatıyordu. kumaş deforme ya da gömlek bir iz bırakabilir keskin askı veya bu sıkı gömlek asılı konusunda dikkatli olun.

Sonra isteyeceksiniz gömlek ütülenir. Sen gömlek bu adımı başlamak için tamamen kuru olması için beklemenize gerek yok, ama çoğunlukla kuru olmalıdır.

Artıları : Size, lekeleri tedavi dikkatle düğmeleri ve demir yaka korumak için en fazla kontrolü verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın