Yelek Nasıl Dikilir.

Bahar = gofre kumaş! İşte (ya da kendinizi) zaten sahibi kimse adam kolay bir yelek hazırlamak için nasıl.

aMalzemeleri:dayalı kaplama malzemesinin ve ana kumaş. Düğmeler (sayı ve boyut tasarım bağlıdır)

bbTek katlı önyargı bant paket

Hadi başlayalım!

ccddSenin desen kağıt üzerinde bir kare çizgi çizin. Dikey bir çizgi boyunca merkez ön yerleştirin. Yerinde durdurma, alt etek . İlk dart bacak kavşak işaretlemek için küçük bir nokta veya dik bir çizgi olun.

ee00Ben özetlenen aynı dart hareketli tekniği kullanarak. Yelek Kumaşı. En öğretici geçen ay yapılan tutturulmuş dart ucu etrafında dönme, dart alımını ölçmek ve üzerinde. Sen üzerinde sallanmaya ön orta orijinal işaretçilerine kaldırmak gerekir. Senin ölçmek ve hatta olduğundan emin olmak için emin olun. Ardından, yan dikiş doğru etek hattının kalan çizim bitirmek. Küçük çizgi ile yan dikiş noktasını işaretlemek.

hhSenin ilik işaretleyin. Ardından, pim boyun çizgisi ve Kol; sorunsuz yatmak üst yarısında almak için alt yarısında işaretçilerine kaldırmak gerekir. İki omuz dikiş noktaları ve yan dikiş üst unutmayın. Biz bir an cetvel ile bu çizgiler oluşturmak gerekir.

Senin giysi kenara taşındı ile omuz dikiş için noktalar bağlamak için bir cetvel kullanın; yan dikiş için tekrarlayın. Sonra her yerinde 1/2 inç dikiş ödenekleri ekleyin. dikili dart ucundan aşağı “, senin dart için 1/2 bir  işareti koyun. Düğme işaretleri dair.

jjYan dikiş doğru etek kalanını kapalı. Hem çizgisinde benim izleme düzgün değildi nasıl unutmayın. Ben bir kalça eğrisi aldı ve pürüzsüz bir çizgi oluşturdu için adımları tekrarlayın ve dikiş ödenekleri ekleyin. yan dikiş, omuz dikiş ve etek 1/2 inç kullanın. Biz kenarları bitirmek için bağlayıcı kullanarak gidiyoruz çünkü, kol ve üzerinde dikiş payı 1/4 inç kullanın.

ttDesen Yeni bir kağıt parçası üzerinde ön parça aşağı pin. alt etek içine 2 inç tüm yol etrafında yaka ve ön dikiş aşağı omuz dikiş 2 inç. Bu astar stabilize ve düğme alanını güçlendirmek için füzyon parçaları oluşturur.

Aşağıdaki kesip:

Ana Kumaş – iki ön parça, bir 6 inç kare

Astar – iki ön parça, kat üzerinde bir arka parça, bir 6 inç kare

Kaynaştırma – Bir eritme parça, bir 6 inç kare (yarısında kesim boyuna iki 3 × 6 adet yapmak) Senin astar yanlış tarafında uzun bir parça sigorta. Ben nasıl bir sonraki adımda diğer parçaları sigorta göstereceğiz.

Arkasına doğru önyargı bandı basın ve önyargı bant tüm yanlış tarafında şimdi böylece, daha sonra ters katlayın. Bir gibi açılış kucaklar kat çift karşıt olarak çift kat aksine, bu önyargı bant, tüm giysi içinde gizli olacak.

Şimdi eğlenceli kısmı: şerit cepler! Bu indirin  cep deseni . Bu 5 inç cebinde içindir. Köşesinde her üçgenin 3 puan delik aç. Cebinizde yerleştirme seçin parçası üzerinde bir açıda.) Ve suda eriyen bir kalemle desen yoluyla kumaşın sağ tarafta 6 noktalarını işaretleyin. Sadece desen şekli gibi bakmak, bir cetvel ile tüm satırları bağlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın