Evde Kuru Temizleme.

Evde Kuru Temizleme.

Bir ev kuru temizleme kiti satın. Bu kitler leke çıkarıcı, kuru temizleme yaprak ve kuru temizleme torbasının bir şişe a2ile birlikte gelir.

Giysinin etiketini okuyun. Kuru temizleme kitleri ipek, polyester ve çok kirli olmayan diğer narin için yararlıdır. Senin giysi çok kirliyse, bunun yerine kuru temizleme götürün en iyisidir.

Evde Kuru Temizleme. Lekeleri temizlemek için leke sökücü kullanın. Kuru temizleme kitleri ile birlikte gelir leke çıkarıcı mağazasında ayrı satın o leke çıkarıcı ile aynı birlikte gelen talimatlara göre uygulayın olduğunu.

Eğer leke çıkarıcı giysinize bir iz bırakabilir konusunda endişeleriniz varsa, bu kullanım için güvenli olduğundan emin olmak için gizli bir yerde bir nokta testi yapın.

Büyük lekeler üzerinde leke çıkarıcı kullanmayın. Bir leke giysinize büyük bir nokta kapatıyorsa, bunun yerine evde kaldırmaya çalışırken bir kuru temizleme götürün en iyisidir.

a3Evde Kuru Temizleme. Kuru temizleme torbaya giysi koyun torba kuru temizleme sayfası ekleyin. Yaprak kuru temizleme işlemi sırasında giysiyi tazelemek için parfüm ve biraz nem yayınlayacak.

Kurutucu çantayı koyun kurutma sadece düşük ısı kullanmak için ayarlanır emin, kurutucunun nazik döngüsünü başlatın. Döngüsü tamamlandığında, kurutma poşeti çıkarın.

a1Bir askısının elbiseyi yerleştirin. Giysi dışarı fiyaka gibi, kırışıklıklar, olmalı ve kuru temizleme işlemi tamamlanmış olacaktır.

Temiz giysiler için hazır mısınız? dikkatle yıkama tekniğini seçin. Pamuk, keten ve dayanıklı polyesterler genellikle bir makine, ancak yün, ipek yıkamak için güvenli ve pamuk bazı hassas türleri en iyi elle tedavi edilir.

Çamaşırhane, 4 Konfeksiyon Set, Bluz, Çorap, çorap, iç giyim, Yıkama Çanta için çamaşır Çantalar: Çamaşırhane Çanta,Kalite Narin. Lüks, Sağlam, fermuarlı Yıkama Güzel Giyim koruyun. Konfeksiyon Yaşam Güvenle Ayrı Renk uzatın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın