Fermuar Nasıl Değişir

Fermuar Nasıl Değişir. Bugün nasıl kısa bir süre için kot fermuar değiştirmek için size göstereceğiz. 12İşlemi oldukça hızlı, uygun ve basit. Bu ana sınıfında, teknik terimler ve uzun açıklamalar karşılaşmazsınız. Bu dikiş yeni başlayanlar ve elde etmiş ya da sadece giysi dikiş ve küçük onarımlar için bir dikiş makinesi satın almak için planlama olanlar, ancak yeni ekipman usta mümkün olacak şüpheler için tasarlanmıştır.

Malzeme.

34

Jeans, yenileme ihtiyacı

kot

Konular Dikiş (№80)

üst dikiş için iplik (№50)

kot (Jeans №100) için iğne

Makas, iğne, dikiş sökücü

Pense.

56

Değişimi: Hazırlık

Kot fermuar değiştirme hazırlık aşaması belde ve dikiş fermuarlar alanında dikişleri müthiş bir. Malzeme katmanları üzerinden kesmek için değil, bu yüzden iş yerinde bakım ve dikkati çeker.

Değişimi: Operasyon

78Bunu yapmak için, birimler doğrultma, yıldırım alt yapışma çıkarın. Sonra bir fermuar ile doğru yere yapışma taşıyın. Gereksiz bağlantıları kaldırmak ve fermuar kısaltmak. Kırpılmış alt kısmı ipliğin çözülmesini önlemek için hafif opal.

910Kot Endüstriyel dikiş özel parçacığı çalıştırın. Ev makineleri ipliğin iki yoğunlukları kullanmak böyle dikiş yapmak. rüzgar Normal dikmek için bobin iplik üzerinde, dikiş kot için bir üst ipliği almak için. İpliklerin renk eşleştirmek için arzu edilen bir durumdur. 1112Görsel fark iplik kalınlığı aşağıda da gösterildiği olmasıdır. Dikiş makinesini düz bir dikiş seçin ve marka hattında odaklanarak, dikiş uzunluğunu artırmak. İğne ipliği gerginliği, görülmesi gereken bir alt konuya azaltır. Gerginlik doku yoğunluğuna ilgili satırlarda bir teste kontrol etmek için.

Herhangi bir ev dikiş makinesine özel bir fermuar ayağı, dikin. Fermuar şeridinin bir tarafı dikişli, ana altında öğenin alındığını koydu. Etiket üzerinde yoğunlaşırken, düz, dikiş önceki hattında dikişli dikişler müthiş yapıştırılmış. Üst iplik olarak, üst dikiş için üst ipliği kullanın.

1314Fermuar kapatın  veya kot orta dikiş yağlamak. Düz kot ve ikinci bant tarafı pin. Kot ayrıntılı iğnesi için dikkatli olun.

O dikiş sırasında iğne altına gelmiyor ki şimdi, kot kaldırmak ve iğnenin yanlış tarafında detaya düzeltmek.

Sadece parçası haline fermuar ikinci tarafını dikin. Yine, kot sağ tarafını dışarı çıkarın ve üzerinde bitiş çizgisine yatıyordu.

1516Fermuar Nasıl Değişir. Düşük bir hızda diker, önceki satırın tam hat almak ve bunu kısaltılmış değilseniz, yıldırım birimlerine girmeyeceğiz yardımcı olacaktır. Kot ile sinek uzakta bölüme pimi çıkarın ve düz bir yüzeye düz koymak. Kot çakmak dikiş hattı üzerinde olsaydı, bunu. Bu yapışma firma hatlarının boyutuna  dikiş uzunluğu genişliği dikiş, zikzak dikiş yapılır. Kot orta dikiş diker. Nedeniyle yavaş dikmek gerekir bu noktada kumaş katmanlarının büyük kalınlığı, aksi takdirde dikiş genellikle bu siteyi değiştirmek gerekebilir. Fotoğraf dikiş ihtiyacınız daha kısa olduğunu göstermektedir, bu yüzden bu siteyi tekrar değiştirmek zorunda kaldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın