Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar.

gabardin kumaş alımı yapanlar

Gabardin Kumaş Alımı Yapılır.

Parti Kumaş Alanlar. Uzun bir şey parlak pantolon, ancak uygun kumaş bulamadı yapmak istedi. Ve şimdi, bazı kumaş gabardin online hakkında okuduktan sonra, ben sadece onun için mağazaya gittim. O şaşırdı ve malzemenin

gabardin kumaş alımı yapanlar
gabardin kumaş alımı yapanlar

fiyatı ve renkler çeşitli ana şey (doku çok daha az pahalı!). gabardin fiyatı . Ben fiyat ile memnun etti çünkü Eh, ben karşı ve siyah 60 cm ve parlak mavi 1.5 metre sürdü olamazdı. Eve ulaşan ve sadece pantolon dikmek olacaktır mavi dışında bilerek, ben çamaşır makinesinde doku attı. Ama işkence kumaş başlatmak için ben siyah parçası ütülü hemen dikiş etek başlatmaya karar verdi. Etek düz, bütün kızlar sitenin bir sürü bu modellerin arayışında şimdi, bu yüzden sürpriz olamaz. Bana bu dokuda biraz korkmuş ilk şey – buhar o ortasında, rulo o kat edemedi.

Parça Kumaş Alanlar. Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar. Denedim ve yukarıda sıcaklık ıslak ve daha fazlasını! Islak – Bu süreçte, ben kesinlikle tam bile sol el ile, imkansız, ve ikinci, bu ıslak olmamalı, ve diyorum ki sadece gabardin olmadan demir ütülenmiş öğrendim. Ama sonunda, dürüst olmak gerekirse, fabrikanın kat bir ima hala biraz görünür kalır. Bunun bir sonucu olarak, kesici ve dikiş başlar. Etek bu yana, bu hiçbir girintiler, ben yaşamamış daha fazla zorluklar vardır. Kayış, aynı zamanda, kuru ile vardı. Ama hızlı bir şekilde gabardin

gabardin kumaş alımı yapanlar
gabardin kumaş alımı yapanlar

mağazaların şekli. Baste etek ve elle bir gizli dikiş dikmek. ) Kızı gibi bu tür tam olarak almak için etek. Bu planın etek önce tüm nazikçe kıvrımları içinde düştü, ancak bu çan gül – o ne istediğini. Bu yüzden özellikle yeni başlayanlar.

Stok Kumaş Alanlar.(Ben bu kendi!), Denemek için çekinmeyin için, tavsiye ederiz. Fermuar ile etek sadece öyle. Maalesef, sadece bir kukla, ben sevmiyorum, daha iyi bir kişi, ancak kızı üzerinde kategorik) Internet poz o memnun olduğunu, yeni giysiler reddetti, ikinci gün aynı kız arkadaşı istiyor kaldırmaz. Ve bu arada, ben gabardin giymek nasıl çok ilgi oldu. Etek baktı – – kızı okuldan eve geldi ilk gün, memnun oldu.

Spot Kumaş Alanlar. Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar. Kumaş Gabardin – mat yüzeyi ile ince, hafif, opak polyester kumaş orta yoğunluk. Gabardin kumaş bir ayırt edici özelliği hava geçmek (nefes) ve nemi yeteneği yatıyor. Gabardin bitmiş ürünün mükemmel şeklini almıştır. Renk, performansı ve dayanıklılığı,kumaş alımı yapanlar  temizleme kolaylığı muhafaza ederken kumaş boya dayanıklıdır, özel bir nem giderici formülasyonlar kaplanabilir.

gabardin kumaş alımı yapanlarKumaş Alanlar. Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar. Bir diğer önemli özelliği kumaş (termal dahil) baskı çeşitleri için mükemmel kontaktnost- sözde gabardin olduğunu. Sayesinde özelliklerine, Gabardin geniş bir kapsama sahiptir: Dekor odası (perdeler, masa örtüleri, yastık), yatak çarşafları, kurumsal giyim, promosyon afiş, afiş, kumaş afiş, tıbbi giyim hazırlanması için dikiş hafif giysiler ve çeşitli alanlarda personel için şekil dikiş ürünleri naznacheniya- özel üniformalar için bakım ve üretim.

Kumaş Alan.

Gabardin Kumaş Alımı Yapanlar. Biz  hafif sanayi işletmelerinin toptan kumaş kaynağı. dokuların her parti (giyim, kamuflaj kumaş, ve diğerleri için kumaş her türlü. Özel kumaş) için biz hijyenik sağlar. Firmamız toptancı ve toptan kumaş ruloları satıyor olmasına rağmen, biz müşteri karşılamak ve kumaş daha koşu metre serbest bırakmayı deneyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın