Denim Kumaş Alımı Yapanlar

Denim Kumaş Alımı Yapanlar.
Denim Kumaş Alımı Yapanlar.

Denim Kumaş Alımı Yapanlar.

Boyuna (ana) ve çapraz (atkı) – Kumaş dik şeritlerin iç içe oluşturulmuş bir yapıdır. iplik boyama ve dokuma: kot

Denim Kumaş Alımı Yapanlar.
Denim Kumaş Alımı Yapanlar.

neredeyse yüzde 100 pamuk kullandığından, kumaş kalitesi faktörleri üç grup bağlıdır.

Parti Kumaş Alanlar. İplik kalınlığı ve farklı ağırlıklar ve kalınlıklarda kumaş dokuma sonra elde edilen örgü yoğunluğuna bağlı. Tekstil endüstrisi, genellikle, birim alan başına kütlesi yüzey kumaşın yoğunluğu, yani, kütle ile karakterize edilir. Rusya kabul edilen alansal yoğunluk birimleri uluslararası sistem metre kare başına gram olarak ifade edilir. Kumaş başına ons cinsinden ölçülür ve oz / yd2 belirtilir. Genellikle, basitlik için kumaş kare bahçesinde atlayarak söylüyorlar. 33,9 ile çarpılması uluslararası ihtiyacı değere birimlerin İngiliz sisteminin çeviri için. Denim ayırt: Işık 4 ila 10 ons (135-339 gr / m²), orta – 10-13 oz ve ağır – 14’den fazla ons. Öncelikle erkek ürünleri çeşitliliği, kış modeli yanı sıra sıkı ceket yapılmış ağır kumaşlardan. Ortalama doku ana kadın yaz erkek modeli ve ürün yelpazesi gidin. Hafif kumaşlar gömlek, bluz,yaz pantolon ve şort için iyidir, başında.

Denim Kumaş Alımı Yapanlar.Denim Kumaş Alımı Yapanlar.

Stok Kumaş Alanlar. Bu sınırlı uzunlukta liflerinden oluşan ve büküm sırasında büküm bağlı lif iplikleri adı. Denim, biz düzgün bir kompozisyon pamuk ipliği var. Doğal pamuk onu dışarı alın. En iyi iplik Vadisi ve Mısır’da özellikle yetişir uzun elyaf pamuk, yapılabilir parça kot alanlar.

Parça Kumaş AlanlarÜlkemiz için geleneksel, ondan üretilen ipliğin kalitesini düşürür Orta Asya pamuk kısa elyaf. Yüksek kaliteli doku oluşturmak üzere bir iplik ve tek bir renk fiziko-mekanik özelliklere sahip, yüksek düzgünlükte bir lif uzunluğu gerektirir.

Denim Kumaş Alımı Yapanlar.

Kumaş AlanlarBaşka bir yirmi beş veya otuz yıl önce, tüm pamuk ipliği ring iplik makinelerinde imal edilmiştir. Döner end iplik makinaları görünümü radikal durum değişti. Onlar sıkıştırılmış kullanarak hava yalancı büküm, yani lifleri saplanıyor, yürütülür. Bu toplu iplik önceki ring iplik makinesi ile karşılaştırıldığında, değil çok düzgün olduğu ortaya çıktı. Bu iplik İngiliz terminolojisinde, bükümsüz denir – Spot Kumaş Alanlar OE: open end (açık uç). Denim Kumaş Alımı Yapanlar.Düzenli büküm yokluğu onların uçları ipliğin elyaf oryantasyonu düşük derecesi ile döner yüzeye gelir kaynaklanmaktadır. O iplikler ve gücünü bükülmüş kabul ediyor. Bununla birlikte, en çok pamuklu kumaşlar gibi, aynı anda iplik yapılır.

Denim Kumaş Alımı Yapanlar.

Neden? Birincisi, rotor iplik makinelerinin performansı ring iplik göre 4-5 kat daha fazladır. İkincisi, rotor iplik makinaları kullanırken iplik hazırlama ham kumaş alanlar aşamaları bir dizi ihmal edilebilir. Özellikle, ön iplik doğrudan şeritler doldurulabilir gerektirmez. Sonuç olarak, bu makinelerde toka çok daha hızlı ve daha düşük bir maliyetle kumaş alımı yapanlar üretilebilir. Tüm ucuz kot OE iplikten yapılmış nedeni budur. çözgü ve atkı ipliği OE kabul edilebilir bir kalite kombine bükülmüş iplik korurken bazı üreticiler, kumaşın fiyatını düşürmek için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın