Gabardin Kumaş Kim Alır? Gabardin Kumaş Nedir?

Gabardin Kumaş Kim Alır? Gabardin Kumaş Nedir?

Gabardin şık kıyafetler veya hatta her gün yaz kıyafetleri yapmak için kolayca uyarlanabilir. Bu nedenle, bu sezon, Mulberry gibi dünya çapındaki markaların çiçek elbiseleri için gabardin kullanırken diğerleri mükemmel ekose etekleri yapmak için kumaşa bakıyor.

Benzer şekilde, gabardin özellikle yaz aylarında gabardin kumaşa alan oldukça popüler olmuştur. Kot pantolonların aksine, pamuklu gabardin pantolonlar sıcağında çok daha rahattır ve diğer malzemeler kadar havasız hissetmezler. Çeşitli renklerde bulunmasına rağmen – siyah, kahverengi ve mavi – haki hala erkekler arasında moda olmaya devam ediyor.

Bu yaz erkekler için gabardin özellikle içeride. Yenilikçi bir tişörtle ve gölgelerle eşleştirilen bunlar gündelik giyim için mükemmel bir kıyafet. Bunlar için alışveriş yapılabilecek en iyi yerler uygun bir fiyat aralığında iyi bir koleksiyon bulacağınız dükkanları bile size çok çeşitli gabardin kıyafetleri sağlayabilir, ancak bunları satın alırken kaliteye dikkat etmeniz gerekir.

Kadınlar için gabardin parçası alan olmazsa olmazlardan! Koyu renkli monokromatik renkler ile profesyonel bir görünüm tercih edebilir veya sevimli çiçek baskıları veya cesur hayvan baskıları ile canlı olanları satın alabilirsiniz.

Rahat ve şık, gabardin pantolonu veya diğer mağazalarda bulunabilir. Bir top veya hatta bir eşleştirin ve gitmek için iyi bir konum!

Fiber içeriğine bağlı olarak gabardin, pürüzsüz, sert bir yüzeye veya yumuşak, mat bir yüzeye sahip olabilir. Kumaşın düzenli kullanımda renk solması olasılığı olduğu için, bunu önlemek için yıkama sırasında gerekli özen gösterilmelidir.

Pamuk gabardin düzenli kullanım sırasında büzülmeye ve sürtünmeden kaynaklanan boyaya eğilimlidir. Sonuç olarak, gabardin giysilerle, sadece kuru temizlemeye yapışmak daha iyidir, ve onu yıkamak istiyorsanız, elde yıkamak ve sonra kurutucu kullanmak yerine güneşte kurutmak daha iyidir.

Bu pamuklu gabardin kumaş açık gri pamuk ve beyaz mini nokta deseni, çocuklar ve yetişkinler için trençkot, anorak, pantolon, şort, etek ve diğer birçok dikişi yapmak için ideal olacaktır!

Deseni aynı zamanda çocuk giysileri yapmak için de çok uygun olacaktır.

ÖZELLİKLERİ

Yumuşak ve hafif esnekliğe sahip gabardin, ünlü trençkotu hava ve suya nispeten geçirimsiz hale getirmek için şekillendirilmiş zırhı olan ve çok sıkı ideal olan bir kumaştır.

Az veya çok önemli dokuların çekilmesini önlemek için, önceden saf pamuktan yapılmış bir gabardinin yıkanması şarttır.

Gabardine desenli rulet ve fotokopi kağıdı mükemmel şekilde destekler.

Çizgiler, yalnızca üreticinin talimatlarını izleyerek, kumaşın arkasına çizilir.

Gabardin dikmek için standart bir 70 veya 80 ayar iğnenin ve standart bir polyester dikiş ipinin kullanılması yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın