Giysi Moda Renkler

Giysi Moda Renkler.Her gün, her kadın renk düzeni seçerek bir görüntü oluşturur. Giysi renkleri zorlu bulmacalar attı çünkü 03nokta, kolay değil, ve bazen ustaca şekil onurunu vurgulamak ne hakkında çok düşünmek zorunda. Renklerin doğru kombinasyonu da neredeyse her şeyden vardır. Çocukluğundan beri, her birimiz tüm renkleri sıcak ve soğuk ayrılır öğrendim. Ama kıyafet seçerken, sıkı standartlar odaklanmak yok.

Temel, sıcak (kırmızı, sarı, turuncu)

temel soğuk (mavi, yeşil, mor),

nötr (siyah, beyaz, gri)

nötr, sıcak (bej, krem).

Giysi Moda Renkler. Elbise ile tanımlayın, giyim rengi bu tip birine atfedilen olmalıdır, ve sonra uygun kombinasyonu seçin. En iyi seçenek iki temel tonları ve nötr biri, temel tek ve nötr bir, bir taban ve iki nötrdür. Iş ya da klasik tarzda karakteristik İki ya da üç nötr renkler. Çoğu trudnosochetaemaya gama – temel iki ve bir nötr. Bu durumda, temel renk, aynı kapatılır veya parlak ve bağımsız ya olmalıdır.

02Giysi Moda Renkler. Siyah, beyaz, krem ​​ve gri çoğu diğer renklerle kombine. Temel şeyler dolap nötr tonlar olmalıdır nedeni budur. En iyi seçenek – bir kıyafet iki veya dört renk kombinasyonu. Katı görüntü çok sıkıcı ve başkalarının gözünde bile biraz zorlayıcı olduğunu. Aşırı tonları kötü tat ve kaos ipuçları. Bunu vurgulamak ve üçüncü – – elbise üç renk varsa, bir, büyük ikinci olmak zorundadır doğru aksan ayarlayın. Tüm pastel renkler mükemmel ama o kadar tabana, birbirleri ile kombine. Pastel renklerde pek çok elbise bir görüntü oluşturmak, yani çok bayat görünüyor. Bu sesi, örneğin, açık mavi ve mavi, parlak kardeşi ile bunları birleştirmek daha iyidir. Kontrast (kırmızı ve mavi) aynı zamanda zarif görünüyor olsa da, mavi ve mor: en başarılı İlgili renklerin bir arada olarak kabul edilir. Şekillerin uyumu açık üst ve koyu dip verir. Sıcak renkler (sarı hariç) mükemmel yuze sağlıklı bir görünüm veren, cilt rengini yola çıktık.

Giysi Moda Renkler. Elbisenin rengi gözleri, saç ya da cilt rengi ile uyum içinde olmalıdır. “Boğmak” doğal yolla veya tersine, o soluk ve ifadesiz yapabilmekteyiz renkleri, dikkat etmeyin. Tehlikeli bir kombinasyon – siyah ve kahverengi, kahverengi ve gri, beyaz ve krem. Krem ve bej tonları ile “kavgacı” Brown çok iyi gidiyor. Kırmızı ve pembe, mor, aynı grubun sıcak renkler ile, o bakmak olmaz.

01Eğer bir renk düzeni seçiminde zorluk çekiyorsanız, en zeki renkçi bakmalıdır – doğa. Bu harika çok uyum birbirleri ile kombine doğal renkler, yılın her zaman kendi nüansları zengindir. Bildiğiniz gibi o sık sık kullanır ve ne kullanmaz neyi kombinasyonları yakından bakmak gerekir bu yüzden, doğa, asla yanılmaz. Dünya renklerle dolu – sen sabırla renk, stil ve şekiller sonsuz sayıda dünyasında stil için bakmak gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın