Trapez elbiseler

Gönderenin ismi kendisi elbise şekli trapez vardır ne tahmin etmek kolaydır. Askılar mağaza modelleri geniş bir yelpazede sunuyor, 1çünkü bu kıyafeti güvenle, evrensel çağrılabilir. Aralarında hem ofis ve romantik bir tarih için seçenekler ve alışveriş için vardır. Başka şeylerin yanı sıra, bu elbise rakamları çeşitli kusurları gizlemek için yapabiliyor.

Özellikler

Trapez elbiseler .Yamuk şeklinde Elbise diğer modellerden ayıran bazı özellikleri vardır. En omuzlarda daralmış ve yavaş yavaş alttan (aslında, dolayısıyla adını) genişletin – Yani, orijinal şeklidir. İkinci seçenek trapez elbise biraz daha farklı bir tarzı vardır. Bu dar, üst donanımdır. Bir alt kısım, bir yamuk şeklini tekrar eder. Ama klasik ilk modeli olarak kabul edilir.

Tarzı elbise-trapezoid her bakımdan çok yönlüdür. Neredeyse herhangi bir şekil uyum ve şaşırtıcı değildir olacaktır. Nedeniyle kesme özelliklerine, bu elbise elma, armut ve dikdörtgen olarak rakam kusurlarını gizlemek mümkün. Ve oransal formun sahipleri, özellikle dert. 3Sadece ters bir üçgen şeklinde bir figür olan kızlar, bu tarzda dikkatli olmalıdır, bu dar modeline dikkat çekmek için arzu edilir.

Trapez elbiseler .Süslemeleri gelince, elbiseler, trapez genellikle nakış, kumaş yay, pul, Karıştırdı ve diğer elementlerin toplu dekor ile sunulmaktadır. Bazen, elbise ana vurgulamak yaka veya yaka konuşuyor. Bu bir boyun şekil ve boyutlarda, titiz üstleri, çalışma masası, kapı kelepçe olabilir.

Kovanın şekli ve uzunluğu da değiştirilebilir. Onlar tamamen eksik olabilir, uzun ya da kısa olabilir. Orada modelleri, düz konik ya da 2alevlenen kollu, ya da fener formunda olabilir. Mini gelen maxi için – elbise uzunluğu da herhangi biri olabilir.

Trapez elbiseler kış ve yaz hem de takılabilir. Bunu yapmak için, ilgili sezon kumaş modelini seçin. elbise onların şekil kuyu tutmak sıcak yoğun malzemelerden ve akan ve akciğerler hem oluşturulabilir. Hangi seçeneği seçerseniz seçin yılın zaman bağlıdır, durum ve tercih edilen stil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın