Gizli Fermuar Tamiri

Gizli Fermuar Tamiri.

Çoğu zaman gizli fermuar fermuar etek olarak kullanılır, ama bazen elbise yan dikiş kurmak için gereklidir. Eteği yan 1dikiş “gizlemek” için neredeyse algılanamaz olabilir Ve eğer dikiş elbiseler o sık sık daha yukarı 50cm kadar bir uzunluğa de, yan, aynı zamanda ürün, en önemli yerin arkasındaki sadece yüklü. Bu nedenle, gizli fermuar kesinlikle aksi takdirde tüm çalışmalarınızı berbat edebilirsiniz, düzgün ve dikkatli bir şekilde dikmek için öğrenmek gerekir.

Diyelim ki doğru ve güzel etek gizli fermuar dikmek için dikkate almak gerekir ne görelim. Bu ipuçları bir elbise yıldırım çok yararlı ve kurulum bulunmaktadır.

2Gizli fermuarı ve yavaşça bu fotoğrafta özel bir ayağa ihtiyaç gibi dikmek. Eğer mağaza dikiş aksesuar satın almak gerekecek, böylece dikiş makinesinin kit bacaklar, genellikle, dahil değildir.

Ama sadece ayak kalitesini belirler. Gerekirse o tüm teknolojik özelliklerini bilir ve “hileler” yıldırım gizli montaj, çünkü deneyimli bir terzi bile önceden süpürgeler olmadan, gizli bir fermuarı ve normal ayak dikmek.

4Örneğin, fermuar şeridi ilk ekstra dikiş dikişli olabilir ve daha sonra hareket etmeyecektir.

Ve o dikişli önce, bir düzen (bir araya) doku her iki bölümlerini tebeşir yapmak ve kapalı sıkıştırılmış olabilir. yıldırım montajı, bu etiketler aynı olmalı ve önyargı ve iniş olmadan eteğin kumaşa fermuar dikmek yardımcı iyi bir 3rehber olarak görev yapacak. Sonuçta, doku ile ilgili olarak, fermuar şeridinin yer değiştirme bu “çeker” veya yıldırım bir tarafı bir yılan ve demir gibi bükülmüş olması, eğik bağlantı elemanları yol açar, bu kusur, giderilmiştir. Fakat en önemlisi, bir 3-4mm üzerinde, bir düzeyde kemer iki parçayı, ama bir ucu diğerinden daha yüksek olduğundan emin olamaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın