Kalem Etek Giymek

Kalem Etek Giymek. Bu etek çok yönlü şekiller ve onun bir sunulan beri en moda kadının gardrobu bağlıyor. 1Kalem etek ne olursa olsun şekli ve büyüme, hemen hemen tüm kadınlar için uygundur. Aynı zamanda bir iş kadını ve romantik bayan görüntü içine mükemmel uyum sağlar. Kalem etek bel şeklini özetliyor ve diz incelir etek uydurma, oldukça dar. Klasik varyantta bile biraz diz altında olabilir. Diğer eteklerinden o kadar, sadelik ve titizlik bir arada sunuyor.

Kalem Etek Giymek. Hiçbir cepli dikilir kıvrımları, vb Şu anda, kumaşların çeşitli (yün, viskoz) kullanarak bir etek dikmek. Eğer seçerseniz, kaliteli ana şey oldu. Bu bir kalem etek kalem etekler, sadece ince genç kız giyebilir inanç – yanlıştır. Komple kadınlar da zevkle onları giyebilir. Bütünlük yardım gizlemek tunik veya gevşek bluz. Üst V yaka seçmek en iyisidir. Bu durumda, tüm dikkatler göğüs bölgesine uyluk gider. En ayrıca bir hırka ya da ceket giymek takılabilir.

2Kalem Etek Giymek. Onlar gereksiz rölyefler rakamları pürüzsüz olacaktır. Ve bu yüksek topuklu zorunlu ayakkabılar. Tam kızlar için etek büyük çizimleri ile çalışmaz. İnce desen veya düz renk kalem etek, çok dar değil, olduğu gibi – bu tür bir şekil için en iyi seçenek Eğer gizlemek rakam kusurları değil, stres görsel gerekiyor. Doğru rakam özelliklerine göre bir etek seçmek önemlidir. Sadece bu durumda size çarpıcı bakacağız. Için “ağır” kalça kalın kumaştan yapılmış bir etek sakin renkler ve yüksek iniş, satın almanız gerekir. yumuşak dokuların ışık etek sadece ince kız gelemez.

Ne ve nerede bir kalem etek giymek o örme kazak ya da hırka uygun altındaki her gün, “Eğer bir jarse etek satın 3alabilirsiniz. Ama böyle Jakarlı gibi farklı bir bez, seçim için etek çalışmak. Bu durumda en üst bir bluz, ceket, kazak giymek daha iyidir. Ayrıca mükemmel okula yürüyerek olanlar için bir ceket ve bot ve uygun kombine edilebilir olduğunu. Ofis için kalem etek Kalem etek mükemmel iş kadını imajı tüm özelliklerini vurgulamaktadır. Böyle bir etek elbise bluz ve gömlek, Boğazlı için ortak olarak günlük ofis işleri için – hepsi dolu şeklinde acele. kadın giyim tasarımcıları sweatshirt ceketler ölçülü tarzı ve nötr tonları tamamlayacak tavsiye edilir. Uygun aksesuarlar: çanta, eşarp, biraz mücevher, ama bir bütün olarak görüntüye renk uygun olmalıdır giyim iş stiline uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın