Ham Kumaş Alımı Yapanlar.

Ham Kumaş Alımı Yapanlar.

Ham Kumaş Alımı Yapanlar. Kumaş Alanlar. Bizim enlemlerde Üstünlük kesinlikle aittir keten. Bu doğal selüloz elyaf pamuktan Ham Kumaş Alımı Yapanlar.daha yüksek tıbbi ve biyolojik ve mekanik özellikleri sahiptir. Hijyen, yüksek mukavemetli, düşük elektriksel direnç ve toz tutma kapasitesi, konfor, doğal keten ve keten içeren tekstil için (Antiseptik ve antiseptik) talep olarak keten bu eşsiz kompleks özellikleri sayesinde her yıl tüm dünyada artmaktadır.

Ham Kumaş Alımı Yapanlar. Kumaş Alanlar. İnsan giyim keten kullanımı uzun bir geçmişe sahiptir. Parça Kumaş Alanlar. Antik keten giysiler Eski rahiplerin bir ayrıcalık sadece aristokrasi oldu kabul edildi. Keten lifleri yapıldı eski zamanlardan beri bir tatil de dahil olmak üzere, keten ve giyim keten kullanılmıştır. İlginç bir gerçeği bizzat Büyük Petro tarafından imzalanan ilk Rus standartları, keten için standart olmasıdır.

Alman araştırmacılar için 3 keten giyim sıcaklığında sıcak hava insan derisinde 4 göstermiştir ki üzerinde C diğer doğal liflerin kıyafetler daha düşük. Keten lifi (% 10) doku daha küçük miktarlarının varlığı, hemen hemen ortadan kaldırır elektrikli ve gama radyasyonu 1.5-2 geçirgenliğini azaltır.

Ham Kumaş Alımı Yapanlar. Keten bir ilgi her yıl büyüyor. Parça Kumaş Alanlar. Yılına kadar, (tıbbi ve sosyolojik çalışmalar temelinde) önde gelen Fransız uzmanların tahminlerine dünyada% 70 kadar artış tekstil malzemelerinin toplam üretim keten ve keten kumaşların payı göre.

Ham Kumaş Alımı Yapanlar.Ham Kumaş Alımı Yapanlar. İç ve dış pazarlarda keten kumaşların başarılı promosyon sadece yüksek mekanik ve hijyenik özelliklerine değil bağlı olduğu unutulmamalıdır. Kumaş Alan. Önemli önem uluslararası standartlara 100, ISO-9000 ve ISO-14000 göre çevre sertifikası ile teyit edilmesi gerekmektedir doku çevre temizliği olduğunu.

Ham Kumaş Alımı Yapanlar. Bu standartlar düzenleyen: uçucu organik karbonhidratlar dokularda (örneğin, formaldehit) içeriği; ağır metaller ve toksik elementlerin (kurşun, arsenik, kobalt, civa, vs.) kalıntı miktarları; Parça Kumaş Alanlar. Keten yetiştiriciliğinde kullanılan pestisit ve herbisit; dekorasyonunda kullanılan klorlu organik bileşikler; artık boyalar ve bunların bozunma ürünleri (basılı tasarım kumaşlar için).

Ham Kumaş Alımı Yapanlar. Kumaş Alanlar. Keten yetiştirilen ve 40 …% 60 20 karşı% ait derecesine sahip ve keten daha sıkı olduğunu. Tekstil keten etkili bir sadece% 30 (uzun elyaf) ve% 70 (kısa elyaf) esas teknik ve ambalaj (çuval bezi, kenevir, vs.) gelir kullanılır. Kumaş Alan. Uzun keten fitil ve iplik işleme teknolojisi mevcut – çok uzun ömürlü ve enerji-yoğun süreçleri. Sonuç olarak, saf keten, özellikle Batı’da, yüksek talep, çok daha pahalı pamuktan daha ve yarı-keten kumaşlar üretti

Ham Kumaş Alımı Yapanlar.
Ham Kumaş Alımı Yapanlar.

Keten kumaşların dezavantajları – yüksek katlama ve büzülme – ham Takviyeler liflerin diğer türleri ve son yüzeyler (biyo-enzim ve nanoteknoloji) yeni tip fırlattı.

Ham Kumaş Alımı Yapanlar. Yün, bir hammadde olarak, tür ve hayvanların da türlerinin ayırt edilmelidir. gereklerine uygun olarak yünden yapılmış tüm ürünler bir yün liflerinin çeşitleri hakkında bilgi ürüne dahil içeren hammadde kompozisyonun bozulması, ve bunların yüzde yanı sıra bunlar için bakım yöntemleri uluslararası karakterler ile özel bir etiketi olmalıdır ürün. Kumaş Alan. 

Ham Kumaş Alımı Yapanlar. Kumaş Alan. Endüstriyel hammadde baz temeli rağmen keçe (yaklaşık% 85), bu, liflerin uzunluğu ve incelik açısından farklılık koyun altı fazla 140 türü, kullanılan yün malzemenin üretiminde bugün olduğu gibi, tek bir ham madde grubu derecesini tespit edilemez kıvrım ve parıltı parlaklık, iplik ve boyama. Kumaş Alan. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın