Havlu Örnekleri

Düz şerit ve bağlayıcı havlu dekoratif bir dokunuş ekleyin.

 Havlu Kenarı Örnekleri. Sizin banyo havlusu güncellemek için zamanı geldiğinde ucuz dokuma bantları veya 1Aplikler için dikiş merkezi veya dolar mağaza ziyaret edin. Örneğin, çift kat biye zarif bir uzunluğa vurgulamak için iki uzun tarafta bağlayıcı yapacaktır. Ambalajlarda veya makaraya kapalı katı renkleri mevcuttur Bu sağlam pamuk ve polyester bant, tekrarlanan yıkama dayanıklıdır. Böyle organik bir dokunuş ya da bir kişiye bakmak için ailenizin adını büyü harfler için çiçekler gibi hazır Aplikler, 4mevsim gelmek için banyo dekor özelleştirmek yardımcı.

Havlu bir tarafa aplike bir aplike ya da bir grup sabitleyin. Havlu kumaş askıda bir havlu askısı üzerinde ikiye katlanmış zaman belirgin görüntüleyebilir yere koyun. Kenarına yakın aplike yerleştirme sen dikmek zaman çok 3avlu iğne ve makine merkezi güverte arasındaki kümelenme önlemek sağlar.

Havlu iplik sırtında dikiş gizlemek için havlu renk uyumlu olan makinenizin bobini sarın. Mümkünse iplik, aplike renk uyumlu ile makinenizi Konu. Orta ağırlık dokuma kumaşlar için düzenli bir nokta, makine boyutu 14/90 ile evrensel iğne takın. Düz veya zigzag dikiş için makine dikişi ayarlayın. Dikiş uzunluğu bir düz dikiş için düzenli 2.5 2olabilir. Uzunluk, genişlik denemeler ve olmadan pürüzsüz bir etki için zikzak dikiş gerginliğini geçirin.

İğne altında aplike ile havlu yüzü yukarı bakacak şekilde yerleştirin. Aplike kenarına yakın dikiş. Aplike bir köşe varsa, köşesinde makineyi durdurun baskı ayağını kaldırın ve daha sonra dönmesine ya da havlu. Baskı ayağını indirin ve yeni bir yöne dikiş devam ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın