Hayal Tül

Tarih ve tül üretimi

Kumaşın adı icat ve ilk üretilen Tül, Fransız şehri onuruna oldu. Bu doku ilk söz XV yüzyılda ortaya çıktı. Bu Fransa Kralı Fransız dokumacılar, bir kumaş icat etmek saydam ve insanlar perde arkasında olanı bulamıyor ki, onun 1arkasındaki adam gizlemek mümkün hem de vardı buna göre bir kararname yayınladı o zaman oldu, ve o her şeyi açıkça görebiliyordu.

Hayal Tül. Daha önce, tül kumaş manuel üretim teknolojisi kendi ustaları neredeyse Tulle kentinde dışında, gitti çünkü bu yöntem, çok nadiren kullanılır bugün, tamamen elle yapılmış. Özel tezgahlar, yüksek kaliteli malzeme üretmek için. Kullanılan pamuk ve ipek ipler yapılan Tül kumaşı. Pürüzsüz tül ipliklerinin iki sistemin temelde yaptı. Ve desenli tül üretimi için özel dantel perde veya makineyi kullandı.

Polipropilen, poliamid, polyester iplik: Kimyasal ipliklerin (Polyester ve poliamid) ve karışık iplik – tüller bezleri imalatında temel hammadde. Web dayanıklı ve elastik elde edildiği, poliamid iplikler kullanılarak, pürüzsüz bir tül olsun. Polyester iplik kumaş üzerine desen oluşturmak için kullanılır.

Dantel ürünlerin üretiminde çeşitli aşamalardan geçer:

ipliklerin hazırlanması;

bez imalatı;

kumaş terbiye.

2Hayal Tül rulo veya çözgü kiriş, çözgü üzerine tekrar sarıldı çözgü iplikleri üretimi için hazırlık – makaralar veya bobinler üzerinde belirtin – mekik otomobiller için makara yada makaraya. bez dokuma ilkesine yapmak özel makinelerde yapılmaktadır.

Kumaş makinesinden çıkarıldı sonra, şiddetli bir biçimde de, bu nedenle kaplama tabi tutulmalıdır: ebat ve kalenderleme, kaynatma, tamir, ağartma, genişleme.

Özellikleri ve tüller kumaş uygulaması

Tül – bir ağ ya da desenli bir yapıya sahip olan bir hafif şeffaf kumaş . Bu özelliklerinden dolayı, tül en olağanüstü kararlar kullanılabilir. Onların çok yönlülük – bu dokudan yapılmış ürünlerin ana avantajı. Sonuçta, ve perdeleri bir daha havadar ve aydınlık hale herhangi bir iç harika görünecek. Bugün bile yoğun doku genellikle tül Döşeme olduğunu. Genellikle, bu harika görünüyor nakış ile süslenmiştir.

Özellikle büyük, tül etek rahat bir üst ve la stil ikonu, gökdelenler bir çift ile eşleştirilmiş.

3Aşınmış kötü tül etek  gelinlik ve hepimiz için dışarı çatlamak bu floresan pembe mini Tutuş ile yapışkanlık Özet olduğu seksenli gece  akla fışkıran. Bu çok moda ve aşağıdaki sos gibi, iyi yıpranmış ve stil ve kadınlık yüksekliği; 1950 zerafet bir selam günümüz kentsel ile birlikte.

Hayal Tül. Yukarıdaki gibi bir deyim parçası olarak giyildiğinde düğün dünyasında, ben tül etek tapıyorum. Ben de cici kız değilim; o süslü bir elbise parti için sürece ben bir taç giymek olmaz, Paul hiç ‘onun küçük prenses’ beni aramaya cesaret eğer Gözüne sokmak istiyorum, ama başka bir hayatta benim düğün tül giyilmesi hakkında rüya gün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın