Banyo Paspası

Banyo Paspası. Banyo zemin, genellikle seramik ile kaplanmıştır. o üzerinde yalınayak yürümek için en keyifli yüzey değil – Bununla birlikte, karo, güzel ve pratiktir. Fayans su sıçramasına uygun görülmüştür Buna ek olarak, çok   3 kaygan olur.

Bir paspas bir örneği Banyo için kaymayan özellikleri ile sonbahar ve yaralanma, irade kauçuk paspas önlemek için. Kilim desen çeşitliliği çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir model seçmenize yardımcı olacaktır çünkü ek olarak, bu aksesuar, oda süslemeleri mümkün olacak.

Banyo Paspası. Odada konfor şeyler oluşturmak ve banyo bir istisna değildir. Bu uzay boyutu genellikle küçük olduğundan ancak banyo aksesuarları bir çift yükünü bir oda süslemeleri ve belirli işlevleri gerçekleştirmek.

4Katta kaymayı engellemek için – örneğin, bir kauçuk paspas, tek elle kullanım için tasarlanmış bir banyo, diğer yandan keyifli bir tamamlayıcı durumdur. Ve yumuşak kauçuk mat çıplak ayak yürümek çıplak kiremitli katta daha çok güzel.

Böylece, kauçuk paspaslar banyo için tasarlanmıştır, çeşitli işlevleri yerine:

2Banyo PaspasıIslak zeminlerde kayma riski en aza indirilmiş bir teminat olarak, banyoda güvenliği için “Sorumlu”kauçuk, elektrik yalıtkan olduğundan, kauçuk paspaslar gibi bir saç kurutma makinesi veya elektrikli tıraş makinesi gibi elektrikli ev aletleri kullanımı ile ilgili kazaları önlemek için yardımcı olur.

1Banyo Paspası. Bir paspas bir örneği. Neden tam banyo paspaslar seçmelisiniz? Bu malzeme ürünleri banyo kullanımı için ideal bir gerçektir. Onların başlıca avantajları:

Temizliği kolaydır ve çabuk kurur. Malzemenin bileşimi antibakteriyel ajanlar içerir.

Lastik darbe suyu sadece yaşadığını, aynı zamanda sabun ve diğer kozmetik, parfüm ya da deterjanlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın