İnterlok Kumaş Alanlar.

İnterlok Kumaş Alanlar.

İnterlok Kumaş Alanlar.

Parça Kumaş. Şu anda giysi, yatak ve giysi ve öğeleri diğer öğeleri etiketler, sen adları bile dikiş meraklıları düşünme yapmak gibi kumaşlar bulabilirsiniz. Biz hazır satın almaya alışkın sıradan tüketiciler hakkında ne söyleyebilirsiniz. Kumaş SatışıYani, garip bir İnterlok Kumaş Alanlar.kelime “kilit” var dikkat layık çarpık adı ve iyi bir doğal kumaş, değil. İnterlok, kumaşın adını verdi karakteristik bir araya geçme döngüler ile yoğun jarse bir tür: İnterlok – «geçiş». Malzeme kişiye ve yanlış tarafı arasında hiçbir fark yoktur, dokunma, narin dokusu, pürüzsüz yüzeye hoş.

İnterlok Kumaş Alanlar. Kalın, sıcak kumaş, bir iplikten bağlıysa iki ya da üç ise, bir polar ters tarafı vardır, neredeyse pürüzsüz. Saf pamuk veya Lycra, poliester, yün yapılmıştır. Bu bebekler, büyük çocuklarda ve yetişkinlerde, spor takımları, pijama, sabahlıklar için giyim kullanılır. Kumaş Satışıİnterlok ikiz altbilgi verir ve altbilgi polar yoğunluğu ve sıcak  takım elbise ve altbilgi en dikin. Ancak, kilit deformasyona daha iddiasız ve dayanıklı olarak kabul edilir. Kumaş SatışıHem vücut dokusu çok güzel olarak, kesinlikle rahatsızlık neden olmaz. Değer açısından, onlar da – omuz askıları. Her ikisi de kendi kategorisinde iyi daha iyi doku hangi söylemek zor, ama eğer gerekirse sıcak, yoğun şey altbilgi tercih vermek ve sıcak ve hafif eğer kilidini seçin.

Parça Kumaş. Onun yoğunluğu ve örme kumaş diğer türleri daha yüksek mukavemet. Bunun yanı sıra, kumaş daha az çözülür.

İnterlok Kumaş Alanlar. İnterlok – düz kumaş. Kumaş AlanBununla birlikte, belirli koşullar altında netleştirme ön yüzünde kumaş İnterlok Kumaş Alanlar.formu, dar, uzunlamasına şeritler halinde bir model ile üretilebilir. Bazen ön tarafında yapağı ile bir kumaş vardır.

Parça Kumaş. İplik iki kullanıldığı zaman, kumaş şeritleri ya da damalı bir model ile hazırlanabilir. Kumaş AlanBuna ek olarak, tuval baskılı desen uygulanır bazen üzerinde.

İnterlok genellikle dikiş, erkek, kadın ve çocuk iç çamaşırı, tişört, pijama ve gecelikler için kullanılır. çok rahat, yumuşak ve rahat ev şeyler. Kumaş AlanKıyafetinin çok rahat, iyi hava geçirgenliği ve nem emme değildir çünkü Ayrıca, bu madde, spor sektöründe uygulama alanı bulmuştur.

İnterlok Kumaş Alanlar. Parça Kumaş Alanlar. Kumaş çocuklar için idealdir, çünkü ek olarak, kadınlar için triko bu tür, bluz ve çocuk giysilerini dikmek. Bazen kumaş giyim için kullanılır.

Eğer biraz daha uzun bunun dışında bir şey giymek istiyorsanız. Parça Kumaş Alanlar. Bakım kilidi önemlidir. Önemli olan – bir şey döken ve artık kendi rengini muhafaza etmez yıkama yüksek sıcaklıklara önlemek için. Bu nedenle, tavsiye İnterlok Kumaş Alanlar.edilir suyu sıcaklığı 40 dereceyi aşmayan. Buna ek olarak, yıkama ve sıkma yumuşak ve hassas olmalıdır. Ve en iyisi elle şeyler yıkamak. Bu konuyu önlemeye yardımcı olacaktır. Ama doğru bastırarak arabada iyidir.

Parça Kumaş Alanlar. İnterlok Kumaş Alanlar. Birbirine içinde triko diğer türlerinden önemli bir fark vardır – bu kenarlarında bükülmüş değil. Eğer önce bu mesele onu germek için deneyin emin olmak gerekir Yani eğer. Hemen orijinal şeklini geri kazanır ve kenarları sıvadı değilseniz – emin kilit için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın