Süprem Kumaş Alanlar Parti Süprem

Süprem Kumaş Alanlar Parti Süprem

Süprem Kumaş Alanlar Parti Süprem. En değerli ve bu nedenle en pahalı uzun pamuk lifi olduğunu. Bunun özel tedavi ince, pürüzsüz ve ipeksi şarkı kaliteli pamuk ipliği elde edilir sonra. Parça Kumaş AlanlarGenellikle iplik yüzeyi ile sözde “silah” kaldırın ve sonra hazır Süprem Kumaş Alanlar Parti Süpremiplik tamamen pürüzsüz hale ek işleme tabi Şarkı söyleyen etti. İplikten bir, ipeksi parlak ve çok güzel bir triko şarkı döner. Kumaş AlanBu ve düşük kaliteli ipliklerin kumaşlara göre çok daha dayanıklı aşınmaya vardır vermez. Buna ek olarak, ürün daha az kırışık ve kirli şarkı örgü kumaştan yapılmıştır.

Parça Kumaş. 

Giyim ve çorap da gergin, ezilmiş değil elastik, yumuşak, ancak en kısa sürede giysiler çıkarılır olarak şekline geri döner. Parça Kumaş Alanlarİşte bu nitelikler kumaş, suni ve sentetik lifler yapmak kalıcı bir inanç olduğunu ve bu nedenle, çocuk giyim için uygun tüm çekiciliği, sadece bir meselesi. Ham malzeme, pamuk, yün, ipek olabilirken Aslında bu özellikle mükemmel özellikleri örgü içerir saf pamuktan yapılmış en hassas ve pürüzsüz örme kumaş.

Süprem Kumaş Alanlar Parti Süprem. Parça Kumaş AlanlarÖrgü kumaş, geleneksel doku gibi iplikler değil döngüler titreşim ile oluşturulmaktadır. Bağlantı ilmeklerinin örme kumaşlar çeşitli özelliklerini açıklayan, farklı olabilir süprem, tüm döngüler seri bir veya daha fazla filaman bir dizi ile oluşturulmaktadır. Tipik bir “tuğla duvarlar” – Ön yan içeriden düz: tuval karakteristik yapıya sahiptir. Bu örgü çorap denir ve bağımsız kullanılan hammaddelerin – ipek, pamuk, viskon ( elde örme viskon), Kumaş farklı inceliği ve hafifliği.

Parça Kumaş. 

Süprem Kumaş Alanlar Parti SüpremKumaş kırışıklıkları üretmez. İlmekli örgü basınç çıkarılmasından sonra materyalin iyileşme sağlar. Onlar ütü gerekmez içinde gelen şeyler, bir rafta katlanmış sırasında, örneğin, hemen hiç uzun menziller kuvveti uygulandığında, genişliği uzatılmış. Kumaş AlanYıkandıktan sonra, kumaş küçültmek değil ve geri alınamaz. Ürünleri de şeklini almıştır. Örme herhangi pamuklu kumaş gibi. Malzeme ciltten nemi emer: Yaz şeyler ince çok daha hoş giymek, ancak higroskopik polyester ipek.

Parça Kumaş. 

Süprem Kumaş Alanlar Parti Süprem. Kumaş AlanKumaş daha uzanıyor, ama kırmak istemiyorum: sentetik liflerin eklenmesi malzemenin elastikiyetini artırır. Lycra pamuktan daha renk daha iyi tutar yanı sıra: uzun bir süre ürün parlak kalır, güneşte solmaz ve zaman sayısız yıkamalar rengini kaybetmez. Doku yoğunluğu daha – 180 gr / metrekare. . M maliyeti de yüksektir – Likralı sürem  1 m kadar, yıkama fiyat listesinde işaretleme önler, ne oturur sonra .. Lycra tahrişe neden olmaz ve bir alerjen değildir: kumaş çocuk giyim için mükemmeldir. kumaş kompozisyonu içindeki payı% 30 ve tamamen zararsız olması olabilir.

Süprem kumaş – birkaç sentetik malzemelerin karışımından yapılmış şık ve ince jarse vardır. İplikler çeşitli Supplex kumaşın esas dahil edilebilir: naylon, spandeks, lıkra, Simli, mikrofiber ve esneklik kumaş elde yaşayabilir. Kumaş SatışıSuprem Lycra veya spandex kumaş varlığı her yöne germek için yeteneği verir.

Süprem Kumaş Alanlar Parti Süprem
Süprem Kumaş Alanlar Parti Süprem

kumaşta farklı bileşimde ipliklerin Suprem kumaş vardır, 4 ile 12 arasında değişebilir dokunmuş ipliklerin sayısı, ve şekilde de örgü. Böylece, farklı bir tür.

Kumaş SatışıSuprem kumaş oa sentetik elyaf vermek özel özelliklere sahiptir. Bu dayanıklı ve elastik bir malzemedir. Pek Keten veya pamuk gibi kumaşlar farklı dikkatli yıkama gerektirir ve çabuk kurur, buruşuk. Suprem kumaş.

Kumaş SatışıGüzel ve çok pratik bir Suprem kumaş renkleri geniş bir çeşitlilik vardır. Kural olarak, bu kumaş parlak renklerde boyanmıştır. Üretilen Suprem baskılı: resim ve desenleri ile. Ayrıca, holografik efekt ve toz kumaş üretti. Kumaşın parlak renkli neredeyse güneşte solmaz, ve o dün dikili sanki gelen giyim, uzun süre güzel kalır.

Yüksek kumaş mukavemeti ve mükemmel bir görünüm Süprem kapsamını tanımlar. spor, dans, tiyatro ve sirk kostümleri, mayo, iç çamaşırı, eldiven  kumaş uygulayın. Bu jarse harika görünüyor ve dikkat çekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın