İnterlok

İnterlok

İnterlok.

Örgü. Kilitleme kaburga örme bir çeşididir. Bunun yerine örgü ve ters örgü dikiş sırtları yaratma, interlok dikiş iki İnterlok satır, doğrudan diğer arkasında birine sahiptir. Bu kumaş, bazen, bir çift örgü kumaş alanlar olarak sınıflandırılır neden olan, iki tabakadan oluşmaktadır izlenimini oluşturabilir. Kilitleme jersey daha kalındır (kilidin iki kat Bununla birlikte, aslında. Ayrılamaz) ve kumaşın her iki tarafın da jarse kumaştan sağ tarafında gibi düzgündür. İnterlok alan bu şeklin dışında kolayca jarse olarak esneme yapmaz ve kenarlarından bükülme anlamına gelir jersey, daha kararlı. Düz yanı sıra kilit güzel baskılar almak gerçeğini yalan Bu yetenek, ev dikiş için popüler hale getirir.

Bu yapılar her iki iğne üzerinde oluşturulmuş olarak, her iki ilmek çubuğu bir tabii döngüler yerleştirilmesi ile karakterize edilen bir örme kumaş. Bir sonraki ders döngüleri de daha önceki derste döngüler oluşmuş olmasaydı iğneler üzerinde oluşan, her saniye ilmek çubuğu bulunmaktadır. Her iki ilmek çubuğu olarak oluşturulan ardışık kurs Böylece döngüler, bunların yüksekliğinin yarısı birbirlerine göre kayarlar. Tarif edilen dikiş yapı örneği şekilde gösterilmiştir

İnterlok
İnterlok

Atkı örgüsü kilit dikiş benzer olduğu sürece, yukarıda sözü edilen teknolojiye göre üretilen örgü kumaş dikişlerin bir grup, zincir örgülü dokunmuş interlok ilmek şu şekilde de ifade edilebilir. bir dikiş döngüler diğer döngüleri arasında yer almaktadır.

Dikiş ile kumaşların bir son kullanım özellikleri yararları öngörülmesi, bu ilmek yapısı ve bunların son kullanım özelliklerinden bazıları arasındaki ilişki incelenmiştir edilecektir. Dikişler gözlem yol açtı önerilen teknolojiye göre örme kumaş üretim yönteminin yani far. An analizi uygulanmış ile çözgü örme kilitleme kumaşların özellikleri örme kumaş çözgü kıyasla edildiğini çözgü örme interlok dikişler elde edilebilir çözgü makineleri bir germe ayağı ile donatılmış mandal iğneler ile.

Kilitleme örgü kumaş için makine gereksinimi. İnterlok kumaşlar ağırlıklı olarak kilitleme makineleri olarak İnterlok adlandırılan özel tasarlanmış dairesel çift jarse makinelerinde üretilmektedir.

İnterlok

Ham İnterlok Alanlar her iki tarafta kaburga örme bir kaburga gibi ama sonra ona daha fazla istikrar vermek için tahıl karşı çalıştıran ek konuları vardır ve bu aslında dikmek kolaylaştırır. Kilitleme tahıl boyunca bir, yaklaşık% 25 -35% streç vardır ve t-shirt, şort,bebek eşyaları da dahil olmak üzere giyim projelerinin her türlü kullanılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın